bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  şöyle bir dönüp baktığımda manzara cidden içler acısı. sözlük erkekleri türlü terbiyesizliklerle sözlük kızlarının kırılgan yapılarına saldırılar düzenlemekte. bu denyolar derin ve çirkin bir boşluk yaratıp güzel ve kırılgan sözlük kızlarını buraya çekmekteler... işte bu yüzden artık bu söylemi içimde tutamıyorum. evet denyolar hiçbirinizin sözlük kızlarını üzmeye, incitmeye ve ağlatmaya hakkı yok! yahu sizin değeriniz ne? sözlük kızlarından daha fazla bir değere mi sahipsiniz şu sanal çöplükte? cevap verin yahu! bu cür'eti nereden buluyorsunuz?

  bir de bunu yapan asosyal ve ezik sözlük erkekleri olunca sinirim daha da artıyor. hayır ben tüm sözlük azizelerini mutlu etmeye, dertlerine derman olmaya çalışırken sizin yaptığınız bu kösteğin açıklaması nedir? benim narin ve benzersiz çiçeklerimi solduranın topraklarına nükleer bomba atarım... net!

  bundan sonra bunu yapan adamlarla bizzat ben ilgileneceğim. sözlükten sevgili yapmış erkekler ve sözlük çiçeklerine sarkan ameleler akıllı olsun! sözlüğün en delikanlı yazarı absolute zero her an karşınızda belirebilir... canınızı yakarım ve inanın bunu istemezsiniz. lanet olsun dostum! sanal da olsa dünya hiç adil bir yer değil!

  freeze you later
  10 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  gerçekten de yok. kızlar bizim, hayatımızdaki en parlak ışığımız gibidir. ne hakla üzersiniz?
  6 ... where was white
 3. 3.
  Aferim gençler, boyle devam edin amq.
  2 -1 ... rockonbaby
 4. 4.
  Sozluk kizlarini uzenlerin Allah belalarini versin.

  Bik bik de konusurum cik cik de konusurum sana mi sorcam at kafasi.
  5 -2 ... bik bik
 5. 5.
  Ha bu yemdur.
  8 ... filler ve cimen
 6. 6.
  niye ki o? hiçbir insanın hiçbir insanı üzmeye hakkı yoktur desek anlarız da o da olmaz; zira her insanın her insanı üzmeye hakkı vardır. kızları üzmeye kimsenin hakkı yok desek hepten saçma. sözlük kızlarını üzmeye kimsenin hakkı yok ise deli saçması.
  2 ... 1 istasyon insani
 7. 7.
  (bkz: düşüyor mu böyle)
  1 ... hey brother
 8. 8.
  sözlükte kız mı var lan?
  3 -1 ... lcma
 9. 9.
  mantıklı beyan.
  çünkü ''sözlük kızı'' bir ördek türüdür. kışın sıcak yerlere göç ederler, yazın ise daha sıcak yerlere göç ederler. ilkbaharda göç etmezler 2+1 öğrenci evlerinden internete girmeye çalışırlar. ama giremezler çünkü onlar ördektir. genelde çer çöp ile beslenirler. arada bok yedikleri de görülmektedir.
  nadir bulunan bu ördek türü üzüldüğünde içine kaçar. evet bildiğin içine kaçar. küçücük kalır. üzmeyin bunları. yapmayın. tamam.
  1 -1 ... asitbazdengesi
 10. 10.
  sözlükte kız olsaydı haklıydın kardeş ama 7. nesilden bu yana sözlükte gerçek kız görmedim ben.
  2 ... tasaklara ufleyen adam