1. 1.
    Normalde yok ama işte ilerde bir gün sözlükte kız olursa diye ortaya atılan yöntemlerdir.
    4 -1 ... hickiriktuttubeni
  2. 2.
    "telefon numaran 12345678 90 bir terör olayına karışmış diye polis arkadaşım söyledi."

açılış cümlesi böyle, gerisi isteyene kalmış.
    ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Telefon numarani ver demektir. Hic denemedim ama ise yarayacagina eminim. Bana numarasini vermeyen kizin amk bu ne haddiszlik kabul edilemez. Ben istiyorsam nezaketendir. En nihayetinde zaten istedigimi alirim bir formaliyeye red cevabi da nedir? Tesekkurler buraya kadar okudugun icin.
    2 -3 ... alpagu acar
  4. 4.
    üç paragraf boyunca girilerimle ilgili analiz yapmaları yeterli.

Tahlilini beğendiğim ve imla kurallarına uygun yazan insanlara numaramı vermekte mahsur görmüyorum. Yazım tarzından birikimini anlıyorum elbette.
    12 -3 ... yi ri san qiu
  5. 5.
    -Whatsapp var mı?
    -var da, bana kadar.
    10 -5 ... yasak merve
  6. 6.
    eğer bir sözlük kızını telefonda konuşacak kadar merak etti isem düm düz sorarım.

istemez ise kendi kaybı. whatzap kullanmıyorum. sesini duymak istiyorum derim. daha rahat sohbet etmek.

fazla caz yapmaya gerek yok.
    -2 ... uzay muhtari
  7. 7.
    Uzun ve akıcı muhabbete girin. Sonra da sözlüğe giremiyorum diye az cevap verin. Kendi ister zaten. Bu cesareti olmayan kardeşlerimiz için etkili bir yöntem.

Ya da adam gibi numaranı verir misin deyin. Zaten numarasını verecek kadar muhabbetiniz varsa verir.
    6 -1 ... alkolik oldum
  8. 8.
    bırakın o istesin .

beyin bedava ama talep çok az .
    ... tiamat
  9. 9.
    -Ablacım dilenci değilim varsa bir whatsapp alırım.
    5 ... mavi huydur bizde
  10. 10.
    Birçok işte iyi olmadığım gibi, sohbet açmakta ve ilerletmekte de iyi değilim.
    Ne yapalım, kendimi böyle kabul edeceğiz.
    ... care4u