1. 1.
    beyler siz siz olun sözlük kızlarına bulaşmayın dediğim konudur. bunu yaşadım ben. üstelik şahsı gereği öyle uçuk kaçık bir kadında değildi. bu kızların istisnasız konuştukları 15-20 erkek yazar var. bakın istisnasız diyorum. hele popüler bir kadınsa 50-100 erkekle flörtleşiyorlar. sizle bi kaç haftada hevesini alıp yeni heyecan arıyorlar. çünkü bu kadar erkek ilgisi kızların psikolojilerini bozuyor. duygularını köreltiyor.

yok benim amacım sadece seks diyorsanız siz bilirsiniz. ama buradan benim gibi mallık yaparak sevgili falan olmayın hayatınızı siker atarlar. hele mesleğiniz iyiyse, geliriniz yüksekse sizi kullanırlar.
    2 -2 ... pekis sinici
  2. 2.
    erkekler fotolarını falan atıyorlar hepsi temiz çocuklara benziyor yazık olur sizlere de.
    ... pekis sinici
  3. 3.
    50 100 erkekten sonrası okumadım.

Toplamda online 400 kişi civarında bunun 300 ünün erkek olduğunu varsaysak bile en geç 5 günde adam kalmaz sözlükte.

Ne yani 5 gün sonra çalıya çırpıya mı sürtünüyor kızçeler?
    5 -1 ... consigliere
  4. 4.
    Beyni olmayanların yaşadığı durumdur. Bu rshanina denen kız en az 8 kişi ile konuşmuş sözlükten hepside ilk aşkı benim diye konuşuyorlar. Neymiş ben çekemiyormuşum ulan burdan birisi ile aşk yaşamak bülent ersoy’a pop şarkı söyletmek gibi bir şeydir.
    2 -1 ... bluevlve
  5. 5.
    Ne yalan söyleyeyim üzüldüm.*
    3 ... ngark
  6. 6.
    Korkma hepsini yemeyiz. istersen sana da ayırırız bi kaç tane zevkine göre birini seçersin. Sözlük Erkekleri elden gidiyor diye telaşlanıp başlık açan bir erkeği de ilk defa görüyorum.

Pek gerçekçi Olmayan aldatma durumudur.
    3 ... edeplikiz
  7. 7.
    umarım evde kalırsınız kızlar dediğim başlıktır.
    2 ... pekis sinici