1. 1.
  henüz normaline denk gelmedim .
  3 -1 ... tiamat
 2. 2.
  burası küçük türkiye. ama insanlar daha özgür burada, düşün artık.

  adım başı sapkınlık, adım başı tecavüz, adım başı şiddet. biz, bunları beynimizin en içine işleyene kadar izliyoruz, okuyoruz.

  çoğunuzun kız çocuğu yok sanırım. bir gün kızınız olduğunda, türk kızının şu an bizlere yaptığı tavırları onlara nasihat olarak vermezseniz, bu yakarışınızda, kezban etiketi ile damgalamanızda hiçbir beis görmüyorum. ama "kızım kezban prenses olsun, asıldıklarım hippi" diyorsanız burada hastalıklı olan yan bellidir değerli arkadaşlarım.

  bir de, bırakın atarlansınlar. kadınlara, naz, işve, mesafe yakışır. adabınla mücadele edip sevdiği insanı almak da erkeğe yakışandır. bir bakmışsınız yaş gelmiş geçmiş, bu çekişmeleri bile özler olmuşsunuz.
  11 -2 ... hassas nihat
 3. 3.
  slm değildir.
  3 ... liz queen
 4. 4.
  bir mesajınıza bakar. bir sözlük kızı olarak sözlük erkekleri ile konuşmak istiyorum.
  -5 ... freepussyfucker
 5. 5.
  Hayatta son istiyeceğim şeylerdendir.Ya sen kimsinki ben senle iletişim kuruyorum miss gibi rus kızları varken.Allahdan rusçamız varda işi kurtarıyoz.
  2 -4 ... kafamuzayda
 6. 6.
  Kardeşim ilerde bi kızın olduğunda nasıl yetiştireceksin çok merak ediyorum. Türk kızı olmakta gurur verici ve ayrıca bu boş konuşmalarını başka şeylere saklamalısın.
  Edit : silmiş yazdıkları hahah.
  1 -2 ... onlyonehuman
 7. 7.
  Bir sozluk kiziyla iletisim kurmak icin oncelikle ellerimizi iki yana aciyoruz ve ayak prmaklarimizin ustunde birkac kere sicriyoruz. Daha sonra kalcamizi geri cikariyor ve gorusmek istedigimiz yazarin bas harfini popomuzla ciziyoruz. Evet artik iletmek istedigimiz mesaji basariyla text edebiliriz.
  2 ... geahpisipisi
 8. 8.
  Meslek, maaş , hobileri yazın ; onlar bizi bulur.
  ... hanimseti
 9. 9.
  Telepatik güçlerin zirve yaptığı durum.
  ... donsuz geliyorum
 10. 10.
  Bir kere açık oylandım, hepsi bu.
  ... narcissistic