1. 1.
  ben onu moda dedim de, öyle yerler var sevgili user dedi. kimbilir senden benden başka kaç kişi dedi bunu. ama chat odasından ziyade serbest atış alanı yapılmalı. chat olursa başlık açan adam kalmaz bu sefer. ama serbest atış alanı olsa millet yardırır ne güzel.
  ... irticai faaliyet
 2. 2.
  (bkz: bura kasıor msn var mı)
  4 -1 ... cok gulen mutsuz adam
 3. 3.
  gereksiz, anlamsız ve de yersiz kampanyadır.

  sözlük formatına aykırı olduğunu düşündüğüm kampanyadır.
  isteyen zaten yapacağı sohbeti özelden yapıyor. onu bile beceremeyen kişilere umumi ortam sağlanırsa sözlük kalitesi düşecektir kanaatimce.
  2 ... agacatirmananzurafa
 4. 4.
  sözlük burası neden bir facebook havası verilmeli ki onu anlamadım?
  -1 ... riziko
 5. 5.
  artık lüzumsuz. bir ara vardı. bir ara dediğim de 2006-2007 falan. 2. nesil vardı sanırım en son, belki de 3. az kişiydik, az kişi gelirdi server'a da. trivia falan oynardık, sabahlara kadar muhabbet edilirdi. baya insan tanıdım, yazarlığı bırakmasına rağmen halen görüştüğüm yakın bir arkadaş edindim hatta sayesinde.

  ama şimdi sözlük çok kalabalık, troll'ü var, sapığı var, kansızı var. var oğlu var. hır gür çıkar sürekli.
  2 ... hadiii
 6. 6.
  şu yönden desteklediğim kampanya;
  burada yazarların topluca sohbet edeceği bir bölüm olmadığı için sözlük içinde veya uludağ modern'de konuya uygun yorumlar yapmak yerine, çoğu zaman chat tarzı entryler giriliyor ve bu da sözlüğün ve uludağ modern'in kalitesini düşürüyor.

  şu yönden desteklemediğim kampanya;
  chat odası olursa eğer burası tamamen arkadaşlık sitesine döner. oysa ki her zaman birinci planda yazılarımız olmalı, diye düşünüyorum.

  sonuç olarak, ben yokum.
  3 ... fragola
 7. 7.
  hayatta kullanmam ama sonuna kadar destekliyorum.

  sol taraf ferahlar azıcık.
  1 ... darius ve krezus reloaded
 8. 8.
  sözlük içi diyaloglardaki "burası kasıyor msn var mı" cümlelerinin sayısını azaltıp onların mecraını başka istikamete değiştirmesi muhtemel bir kampanyadır.
  ... usualsuspects