1. 1.
  18-25 yaş aralığındaki sözlük yazarlarının gerçekteki görünüşleridir. Bu benim:

  sözlük gençlerinin fotoğrafları

  Biliyorum sakal bıyık yok ve boyum da kısa. Olsun böyle de çıkar belki sevenimiz. Not: evet içki alırken sıkıntı olabiliyor ama liseli değilim
  9 -34 ... 1stasyon insani
 2. 1.
  fotoğraf atmayacağım başlık. daha sonra şu şekilde başlıklar açilacaktir çunku. (bkz: kendine shakespeare in deveciden daha yakışıklı olması)
  4 ... canabar
 3. 2.
  sözlük gençlerinin fotoğrafları
  selamlar.

  edit: from berlin.
  3 -7 ... queen dinleyen adam
 4. 3.
  sözlük gençlerinin fotoğrafları
  9 ... teflon
 5. 4.
  (img:#1596780)

  Sene 96 falan. Tâbi o zamanlar abiniz Beckham'a benziyor. Erkan özerman best modele katil diye yalvarıyor.
  2 ... beyinsiz mahlukat
 6. 5.
  Kafanız olmasa yakışıklısınız. Evet.
  5 -2 ... oytunkaran
 7. 5.
  bakalım daha ne kadar ileriye gideceksiniz. fotoğraf eklemek için zibilyon tane başlık açtınız. hayır bir yere varsanız gam yemeyeceğim de sonuç da yok, ilelebet elizabet...
  ... serenity painted death
 8. 7.
  Afet i devran olduğunu sanan kızlar da paylaşsın bizimleler mi değiller mi görelim.. Kezban dolu şu sözlük. Yalnız helal olsun ha iyi göz var. Göbekli çıkmışım doğru söylüyor. Kilo almak için çok yemeye çalışıyorum.

  Kimseye beğendirilemeyen Birtakım fotoğraflar.
  3 -2 ... 1stasyon insani
 9. 8.
  Ulan ibne de değilim ama gözüm kaydı. Çadır mı kurdun ahahaha.
  1 ... icini oldugu gibi doken adam
 10. 9.
  (bkz: sözlük gençlerinin fotoğrafları/#38400092)

  arkadaşlar sabah bu ve benzeri söylemler gerçekten gururuma dokundu. özellikle de ne idüğü belirsiz bir sözlük kezbanı tarafından aşağılandım ve iftiraya maruz kaldım. iddialarına tek tek cevap vermek istiyorum:

  -göbekli ve kassız olduğum iddiası: birazdan paylaşacağım fotoğrafta ne kadar fit bir vücuda sahip olduğumu açık bir şekilde göreceksiniz.
  -sakalsız olduğum iddiası: doğru bir iddia fakat kılda keramet olsa götte çıkmazdı sözü tam bugünler içindir.
  -süt çocuğu olduğum iddiası: temiz yüzlü, babyface ve yaşı da henüz 20 olan birisine bu yakıştırmayı yaptığınız zaman sırıtmaz evet. fakat o süt çocuğu düşünceleriyle çoğu yetişkine taş çıkartacak kadar olgundur, hayat erkenden yaşlandırmıştır o bebeyi.

  o süt çocuğu dediğiniz kişi sizi yolda görse; en güzel şekilde giyinip poponuzu dar kottan fışkırtmış olsanız ve bordo ruju çekmiş olsanız dahi kafasını çevirip bakmaz. zira tüm kezbanlığınızla oradasınızdır siz. o çocuk asil olduğu için bunu fark edecektir ve sizin gibilere hiçbir zaman düşmeyecektir.

  sözlük gençlerinin fotoğrafları

  şimdi afet misin devran mısın, soruyorum: bu kollar seni tutup savurmaya yeter mi yetmez mi? yetmez diyorsan koca götlü bir şişkosun demektir ve ağzını açıp milleti kötülemeye hakkın yoktur.

  şimdi sus ve yalovaya devam et.
  4 -30 ... 1stasyon insani