1. 1.
  ergen ve ...rklı kürekli başlıkların veya entrylerin direk silinmesini sağlamak olabilir. ama öle bişey varki; bu entryleri girenleri keza başlık açanları destekleyen modlar veya gammazlar var. sözlükte rüşvet dönüyor sorusunu akla getirmiyor değil.
  2 -2 ... kumral34
 2. 2.
  bilmem kaçıncı entryde bile hala illede tanım diye tutturması, sözlüğün anayasasının düzenlenmesi gerekliliğini doğrur.
  -1 ... thelma
 3. 3.
  Bence koyalim sozlugun amina.

  Format mi kaldi allasen...
  1 -1 ... corbadaksinekkanadi
 4. 4.
  Bedavadir. Yani para almiyorlardir sanirim. Malca baslik acanlari destekleyen at yarraklari varsa da onlari turk hekimlerine yok yok ingiliz atlarina emanet ediyorum. Ama ciddi manada sacma salak yazar ve entry sayisinda artis mevcut. Bunu gorup de onune gecmeyen moderator/yetkili her ne haltsa at kafasi olsun fatih urek olsun kusum aydin olsun.
  -1 ... gazoz_kapagi
 5. 5.
  acık ve net bır sekılde yarrak yazamayan yazarın
  kotu olan kontjonkturu yenıden revıze talebıdır.
  utanma olm yarrak dıye yazarsan sılmezler.
  goster bakayım pıpını amcalara.
  1 ... cahil profesor
 6. 6.
  yerinde bir taleptir. kasmak yerine herkes istediği gibi koysun entry leri hatta isterse ana avrat bassın küfrü ,yeri gelince sakin olsun yeri gelince çoşsun. Dibine vursun dünyanın.
  -1 ... dildilpakistan
 7. 7.
  Yazar katliamina yol acmasi muhtemel istektir. Kufuru savunmak bir yana sadece cumledeki yuklemi degistirerek cozulebilen gereksiz bir kasintiya yol acan tanim kisitlamalari can sikmaktadir. E yerine gore abartisiz kufurde ifade konusunda yardimcidir.
  -1 ... cole dusen kutup ayisi