bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  vil simitin yeni filmi. o değil de adam oyunculuğunu acaip geliştirdi ha. dimi dimi?

  bir iki laf söyleyip gideceğim. arkadaş anlamıyorum ya! çeşit çeşit adam var burada; hele bazıları, "erdem ödevini yapmamış, örtmenim" diye çırpınan ilkokul bebelerine benziyor.

  olabilir, adam dahi anlamındaki deyi ayrı yazmayı bilmiyordur. tamam bilmeli ama bilmiyordur işte arkadaş. hadi bilmeden başlık da açtı, o da olabilir. sonrasında olması gereken nedir? mesele bu.

  mesela, başlık şu olsun: onuda alamayan zırtapoz

  bu başlığın hemen altında, bazı değerli yuzır arkadaşlarımızın yaptığı şu:

  (bkz: dahi anlamındaki de ayrı yazılır)-bak burda ders veriyor totoş-
  (bkz: onu da alamayan zırtapoz)-doğrusu bu arkadaşım, biz biliyoruz bak büyüklük yapıp gösteriyoruz-
  (bkz: bilmem neyi bilmeyen cahil)-aboooov bu polemik meraklısı bak-

  bu ne abicim ya! bu kadar mı zor başlık sahibine mesaj atıp uyarmak? "ya kardeş başlıkta gözden kaçmış galiba, şuna bi bak istersen" demek? format bekçiliği yaparken, formatın mına koydun hafız, onu napıcaz?

  bir de şey var, aramaya inanmadan cort diye başlık açmak. ben de uyuz oluyorum bak buna, allah var. bunda da en büyük hatamız doğru başlığı, hemen bkzla yapıştırmak. açıkçası ben de yaptım bunu, bkzla doğru başlığa yönlendirmeye çalıştım, yanında sitem cümlesiyle. ama atmışızdır mesajımızı, eloğlu siklememiştir biz de formatı delmişizdir.

  son olarak; bunları yazdım ya, hafif de uzun bi yazı oldu, başlık biraz canlanırsa neler neler yazılacak aşağıya görün bakın. konu nereden nereye gidecek. çünkü adam okumadan dalıyor direk, paşam hiç değilse girdiğin başlığın entrylerini oku lan!(durunamadım,gaza gelmişken buna da değineyim dedim)

  levent kırca tadı yakaladım lan yazı boyunca, herkesten özür diliyorum. vazgeçtim dilemiyorum aq! kaçtım bebeeeem ben.
  4 -3 ... derin mavi