1. 1.
    Bir gerçek. fran diye bir yazar kaç kıza hakaret ediyor bir kişi çıkıp şu kızlarla ne uğraşıyorsun demiyor. Kadınlar daha erkek burada kimse kusura bakmasın.

Edit: kimse destek olmasın nerenizle anlıyorsunuz. Erkek dediğin höst ayıptır der. Biz böyle gördük. Bunlar inlerine saklanmış tavşan gibi okuyor sadece ama lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz onu demek istiyorum.
    11 -20 ... lara croftt
  2. 2.
    Sözlükteki kadınların erkeklerden daha erkeksi olduğu gerçeği.
    5 dakika daha geç doğsalar kesin erkek olurlarmış.
    6 -2 ... sadu
  3. 3.
    gerçeği yansıtmamaktadır.

ayrıca hani eğleniyorduk? hani birbirimizin anasına bacısına sövmemiz normaldi? böyle diyordunuz birkaç saat önce. aynı şey size söylenince niye ağlıyorsunuz? ağlamayın demiştim, anlaşmıştık halbuki.
    9 -9 ... fran
  4. 4.
    burada kanka falan dersin bi durum olur desteğe itiyaç duyarsın hepsi sırra kadem basar dedirten durumdur. kadınları kollayan giri girsem acaba sevgilisi mi düşüncesi oluşuyor sana ne lan kro sevilisi veya değilim birini haklı savunmak sevgilisimi oluyor hemen. yürekli yazar yok herkeste bi çaylak olurum korkusu var. yazık..
    3 -3 ... frank lucas
  5. 5.
    Sizi niye biz savunuyoruz mk?

Sosyal hayatta olsa belki savunurdum da tek tıkla çıkıp gidebileceğiniz bir ortamda korunmaya neden ihtiyaç duyasınız?

Siktirin gidin.

Bu kadar basit.
    9 -3 ... yok herif
  6. 6.
    Biri ona bunun erkeklikle ya da kadınlıkla alakalı olmadığını söyler mi acaba?
    5 -1 ... milimlik
  7. 7.
    Kimseden destek beklemeyince sorun olmayandır.

Hayatım boyunca savunulmayı ya da arkamda durup destek olunmasını beklemediğim için umursamadığım bir durum.

ister pısırık olsunlar ister cesur umrumda olmaz. Haklıysam zaten haklıyımdır davamda.
    9 ... tango necla
  8. 8.
    Şu sözlük kızlarıyla uğraşma lara croftt rahat bırak sözlük kızlarını.
    1 ... frekans
  9. 9.
    hangi salak erkek, fran diye bir yazar kızlara hakaret ediyor diye hoop bacılarımıza laf ettirmem desin ki.
    2 ... levre rouge
  10. 10.
    Beni niye dışladınız lan sözlük erkeği değil miyim.
    ... uzay muhtari