1. 1.
  şunun şurasında son 3-4 nesildir sözlükte yazıyoruz henüz, herkesi tabi ki tanımıyoruz. ancak kendine bakma konusunda sözlük erkeklerinin sözlük kızlarına fark attığı ortada.

  sözlük kızları hala yok kısa boylu, yok göbekli, yok bakımsız, yok çelimsiz sözlük erkeği diyedursun son 3-4 nesildir uludağ sözlük ciddi bir yenilenme içine girmiş. özelden mesajlaştığımız erkek yazarların neredeyse tamamı vücut çalışıyor. içlerinde yediğine içtiğine dikkat eden de çok. aynı fitness kanallarına abone olduklarımız bile çıkıyor. konular bile artık futbol, bira, cips, akp, chp değil; fitness, supplement, cardio, protein alımı, sağlıklı beslenme vesaire.

  sözlük kızları gerçeklerden bihaber yaşayadursun sözlük erkekleri ciddi anlamda kendilerine bakmaya ve sağlıklı bir yaşama ulaşmaya karar vermiş gibi gözüküyor. artık bir iki nesle sözlük kızları sözlük erkeklerinin gerisinde kalırsa şaşırmamak gerek *
  1 ... narsist prens
 2. 2.
  baştan sona a dan z ye doğru.
  1 ... alpersef
 3. 3.
  sadece doğru olmakla kalınmayan, doğruluğun gözle görülebilecek kadar gerçek olup hatta gerçeklikte sınır tanımayan bir gerçeklik olması durumu.
  4 ... sorunluadam
 4. 4.
  (bkz: sözlük kızlarının uğramadığı başlıklar)
  1 ... alpersef