1. 1.
    yok daha memeler.
    1 ... ekonovich
  2. 1.
    sözlük içinde aklı sadece uçkuruna çalışan erkek yazarların tacizinden sıkılmış kadın yazar beyanı. genelleme yapmamak lazım. sözlük içinde 67.570 adet kayıtlı yazar bulunmaktadır. bu yazarların erkek olanlarının tümüne abaza demek büyük haksızlık üstelik hakarettir.
    2 ... keshberfo
  3. 2.
    sözlükte arada bir kız taklidi yapıyorum. daha önce erkek olduğumu belirttiğim entrylere denk gelseler bile inanmıyorlar ve yürümeye devam ediyorlar. tövbe estağfurullah, erkek olduğum halde yürüyen oldu.
    3 ... bay polar
  4. 3.
    (bkz: abaza)
    (bkz: abazan)

Ogrenemedinoz evveliyatiniza sokayim.
    7 -1 ... ruut altmis alti
  5. 4.
    (bkz: daha beter len)
    ... usualsuspects
  6. 5.
    ben abazayım karıya abanacağım.
    ... ruzhan
  7. 6.
    abazayla, abazanın farkını bilmeden, öğrenmeden başlık açan; bu başlık altında abaza halkına hakaret ettiğini anlayamayacak kadar öküz olan herkesin ailesindeki tüm dişilerin tecavüzcü coşkun ile aynı odada en az bir gece geçirmesini diliyorum!...
    ... matasyonlu
  8. 7.
    Dünyayı shaktar yönetsin. Sözlüğe girmemin tek sebebi. Ve evet shaktar diyorsa ben bir Abazayım.
    4 ... soguk iklim adami
  9. 8.
    Doğru önermedir. Kız takliti yapıp erkeklerle sanal muhabbet yapan mı dersin, köpek gibi kızlardan meme isteyen mi. Zerre sizi anlamadım içgüdüsel eziklik yaşayan organizmalar.
    1 ... promer
  10. 9.
    Bir iftira.

Ulan iki meme görmek istemenin nesi abazanlık ayıptır yahu.
    2 ... kim oldugumu biliyor musun