1. 1.
    birçoğu hayatın sillesini yemiş, dilleri kurak ve çorak, bakıma-sevgiye-kırbaca muhtaç, sahipsiz sözlük beylerini korunaklı yerlere çekip kimlik sahibi yapmaktır.
    bu elim detaya odaklanarak ilk icraatımı istekli bir bey üzerinde deneyeceğimdir.
    siz sözlük beylerini, istihdam ederken hiçbir masraftan kaçınmayacağıma söz veriyorum.

kurdelesini keserek açılışını yaptığım sevgili sözlük beyi, inşallah esmersindir.

edit: capsin kime ait olduğunu sormayin, asla elden ele nick taşimam, prensip.
    14 -20 ... liliith
  2. 2.
    Sözlük kızlarının yapmayı planladıklarıdır.

Not: Kum alışkanlığımı hala edinemedim bilginize.
    6 -1 ... fikri firar
  3. 3.
    (bkz: sözlük erkekleri için kapının önüne su koymak)

liliith hanım çaktırmadan ne güzel hakaret ediyorsunuz öyle maşallah.
    8 -3 ... nadia nadia
  4. 3.
    vay anam vay. abazalık insanı ne hale getiriyor. oç, hayvan oğlu hayvan olmaya bile razı gelmiş.

saç teli görünce azan bu abazaya karşı, sözlük kezbanı da kendini bir bok zannetmiş. geçmiş olsun.

inş bu entryi okuyodur ezik, sünepe, abaza evcil hayvanın oğlu. erkekliği siz bitirdiniz abaza meriçler ve bilimum piçler.
    6 -3 ... melikbaybars
  5. 4.
    Benim kimliğim sizi aşar yeğenim bana birini kimlik sahibi yapmaktan bahsetme.
    1 ... blindur mergen
  6. 5.
    Peşimde köpek gibi dolanacak bir erkeğe kadar düşmediğim için katılmadığım kampanya.
    O kadar düşen hanımlar elbette katılsın.
    8 -3 ... kanatlari var ruhunda
  7. 6.
    Baban sözlüğe kayıt olmadan da sahiplenebilirsin.
    3 -2 ... beyaz baretli mehmet aga
  8. 7.
    Sahip olduklarınız bir süre sonra size sahip olurlar.

Aykün mü?
    2 -1 ... alfa bey
  9. 9.
    malum bayram bitti, kesilen kesildi... seçim dışı kalan kurbanlıklar, bu adrenalinle yeni yaşamlarına daha sıkı tutunacaklardır. onlara bahşedilen ikinci hayatlarında daha istikrarlı olup daha da ehlileşeceklerdir. diyorum ki; biz sözlük sakinleri olarak ortada kalanları kenara çekip teker teker -rehabilite niyetine- ev, yurt, kimlik, kırbaç sahibi yapalım?

bugüne kadar yüklendiğim bu misyonla, tatmin edici rakamlarla bu işi ciddiye aldığımı siz yazarlara açıkca gösterdim.

çıkıp çıkıp gelin,
    gelin sahiplenelim,
    ortada başı boş dolaşan sözlük erkeğine son,
    onların da bir cana sahip olduğunu unutma,
    vahşi sözlük erkeği yoktur ehlileştirilmemiş sözlük erkeği vardır.

sözlük erkeklerini sahipleniyoruz

onların sessiz çığlığına sessiz kalma.
    10 -10 ... liliith
  10. 10.
    (bkz: hoşşt küpek)
    5 -1 ... eveleme geveleme develeme