1. 1.
    (bkz: prof dr isaac newton)
    (bkz: yasar ustaa)
    (bkz: arxaggelou)
    (bkz: lucius vorenuss)
    (bkz: templier)
    (bkz: yazar x)
    (bkz: kozmos diyen ateist imam)
    (bkz: iiiblacktoothiii)
    işte şampiyonlar ligi bir grup.
    9 -5 ... iiiblacktoothiii
  2. 2.
    zayıf gruptur. hepsini tek tokatta yıkarım.

sözlük erkekleri kavga etse kim döver

kavgaya gerek yok lan. 2 takım kurun 7 şerlikten halı saha maçı yapalım hesabına. çıkışta da tam ekmek tavuk döner + büyük ayran gömeriz.
    14 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Ben kaçarım. Net.
    6 ... serdarsl06
  4. 4.
    Alayını yatırırım.
    3 -3 ... frekans
  5. 5.
    Arkadaşlar dayak yemekten hiç korkmam. Birini dövmek gibi de bir iddiam yoktur ama boş bulunursanız ve solumu yerseniz, ben gerisine karışmam. Sonra yok çenem yamuldu, yok burnumun özü aktı, yok gözlerim morardı filan ben anlamam.
    3 -7 ... yikanmak istemeyen cocuk
  6. 6.
    Haydi bir fight club kuralım madem öyle.
    2 ... iki teker
  7. 7.
    o rus bu rus'un eksik oldugu listedir. kendisi joker oyuncu olarak gelebilir.

zito!
    1 -1 ... arxaggelou
  8. 8.
    Yasar ustaa ne ya ? Hadi bir git söğüş kap gel...
    2 -2 ... jerry drake
  9. 9.
    kavga etmez bu sözlüğün erkekleri hepsi birer naiflik abidesi *
    1 ... tuiran kouma
  10. 10.
    Tabi kavgalarını izlemek lazım. Sürprizlere açık bir mücadele olabilir.

Geçen barda kavga çıktı, ben de sigara içmeye çıkmıştım. iki tane keko, pavyona gideceğine rock bara girince adapte olamadılar. Tam içeriğini bilmiyorum ama kapı önünde bar çalışanı çocuğa klasik “sen bizim kim olduğumuzu biliyor musun?” Atarı yapıyorlar. Damsız girilmez durumu yoktu o gece ama o tiplere baksam ben de almam içeri yani.

Çocuk da mülayim, sıska bir şey. Mekanda badigard falan da yok. Diğer çalışanlar da genç çocuklar.

Araya girip adamları usulünce dehlemeye çalışıyorlar. Ama elemanlar sıska bebeyi gözüne kestirmiş, sövüp sayıyorlar. Müşteriler falan içeri kaçtı, ben de pek severim kaosu, dışarı çıktım, bir elimde bira bir elimde sigara güzel bir açıdan gelişmeleri izliyorum.

Neyse adamların biri arada çocuğa yaklaşıp ana avrat küfretti.

işte o an o mülayim sıska çocuğun içindeki canavarı gözlerinde gördüm. Daha adam cümleyi tamamlamadan öyle bir kroşe çıkardı ki, adam sırt üstü ayağımın dibine düştü. Öteki adamın zaten tepki verme fırsatı olmadan onu da diğerleri aldı.

Yere yığılan adamın en büyük ikinci hatası da ayağa kalkmak oldu. Sıskanın seri kombinesini çok estetik bir şekilde aldı suratına suratına.

Elemanlar diğerini dövmeyi bırakıp sıskayı tutmaya çalışıyorlar. Yıllardır kavga izlerim ben böyle vahşileşen adam görmedim amk! Çocuk bildiğin hulk’a dönüştü. Adamlar paketlenip kapı önüne atılırken sıskayı içeri aldık.

Sonra mülayim haline dönünce konuştuk falan, eleman yarı profesyonel boksörmüş.

Yani hiç belli olmuyor kimden ne çıkacağı. Bir de birine sövmeden önce gardı yukarıda tutmak elzem. Kolay gelsin.
    6 -1 ... samgold