bugün

normal sözlük'te yazıyordum da tek başıma gibi hissettim amk. kimse kimseye cevap vermiyor herkes bağımsız takılıyor. özel mesaj atan yok bişey yok sohbet muhabbet yok. rastgele tuşu çok güzel bir özellik orada ama girdiğin başlığın altına entry giren yok çok sıkıldım banane.
Gerçekten bu sözlüğün hali ne böyle ya. Zall duy sesimizi. Burası kaybedenler kulübü. Kaybımızı arttırma. Bari burda kardeş kardeş takılalım. Bu arada hiclerv0 al sana cevap. Yeter ki sen yalnız hissetme.
dışarda kaldık amk noluyo lan.
ulan bu ülkede düzgün çalışan bir şey görsem taksim meydanında eşekler gibi anıracağım.
Eskiden serverlerine saatlerce girmeye çalışıp da modası geçmiş, sadece güzel anıları kaldığı bir oyun gibi... server içinde ki npc'ler gibiyiz ardını sıvazlıyayım.az önce hiclerv0'in üzerinde balon belirdi yabani Okçu hakkında birşeyler yazıyordu ama göremedim.
düzeldiği falan yok, o bir yana, bizleri ciddiye alıp nezaket ne olduğunu anlatan bir sorumlu da yok. ayıptır.
yazılım olarak düzelsin önce, içerik olarak biz icabına bakarız.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
Bursa'nın göbeğinde daha basmadan çalışan Google bu siteye girince kutuplardaymışım gibi açılmıyor. Zall derhal el at şu duruma.
Lan eliniz değmişken mobil uygulamayı da düzeltin amk. ios.
Zamanında böyle uzunca süre erişim olmadığı durumlarda hacker saldırısına uğradık derdik. Öyle de olmuştu bi kere. Bence topluca şifre güncellemesi zamanı geldi.
görsel
He düZeldi.
yazarlar ne kadar güvenilirse, sözlük yazılımı o kadar güvenilmez. ayıptır ayıp hem de çok ayıp.