1. 1.
    sözlük sevgilim yok hayatım berbat bi hal alıyo her gün anlıyo musun beni? canım da çok acıyo zaten.. neden ben sözlük neden ben?? kim son vercek buna artık?? çok yalnızım be sözlük..
    şeklinde sözlüğün günlük haline dönüşmasinin bile eywallah etmeye sebeb olan iç sıkıntının patlaması vesilesiyle dışa vurulacak dertler silsilesinin sonucudur.
    ... tulbentustundesakiz
  2. 2.
    (bkz: kotuyum ben kotuyum)
    1 ... thedewil
  3. 3.
    bir gaz bir gaz, öyle böyle değil. patladım patlıycam, ne yedim de dokundu bu kadar anlamadım ki? kuruyu mu fazla kaçırdık.. off, kalabalık olmasa yardırıcam birazda sıkıyorum, vanayı hafif açtım sessizden takılmaya çalışıyorum çaktırma. sürekli de yer değişmek lazım, kokuyu sabitleyip suç teşkil etmiyelim.
    ... flyaway
  4. 4.
    nefes alamıyorum.sonuna kadar doldurduğumda ciğerlerimi.kendi kendime yetemiyorum ve nefes almak için çırpındıkça canım yanıyor.ben boşlukta boğuluyorum.boşlukta boğulmak nedir bilir misin?
    dertsiz insan olur mu lan?
    boşluk dolu olsa bile boş geliyor ya,ciğerlerim gibi.
    çok hastayım ben,
    ruhum kanser benim.kötüyüm arkadaşım.
    acı biber sevmem ama tadını bilmiyorum ki.
    merak etme arkadaşım,
    tatlı biber ve acı biber vardır,
    tatlı biber çok düşünmez,az düşünür, içine atmaz ve ağacın acısını üstlenmez,çünkü tatlı biber bencildir.çıktığı yerden önemlidir çünkü kendi için.
    acı biber her zaman iyi olmaya çalışır.olamadığında hırslanır.tatlı biberi kıskanır biraz.kendine kızar,içine atar.ağacı sever.ağacın dertlerini büyürken içine yükler,ağaç yorulmasın diye.ağaç üzülmesin ister,çünkü o bencil değildir.Olan yine kendine olur.Tadı acı olur ya işte.
    şu hayatta iyi oldukça kötüye gidersin kötü olduğun zaman iyi olursun lan.kimine iyi kimine göre kötü gerçi.kendinizi düşünün.bakın bana.1 aydır hastanede yatıyorum arkadaşım.ben acı biberim.sevmeyin ya.sevmeyin acı biber mümkünse.
    3 -5 ... zencikiz99
  5. 5.
    sözlük ben her gün çok kötüyüm..
    ... dilhun35
  6. 6.
    Kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar.
    1 ... eskibaharsarkisi
  7. 7.
    Ben de pek iyi değildim doğrusu. Başımın ağrısı bir geçiyor bir yeniden başlıyor. Şuansa resmen zonkluyor.
    ... entry de mi girmiyagh
  8. 8.
    Kötüye bir şey olmaz canını sıkma.
    1 ... s h a k t a r v8
  9. 9.
    kardeşim siz ne yaşıyorsunuz ?
    1 ... rakkaus
  10. 10.
    Sorun nedir heijan?
    ... aga takilan sinek ii