1. 1.
    ben böyle tatlı ve sempatik tepkiler veren bir güruh daha görmedim. hani kendilerinin başını okşayıp püskevit ikram edesim falan geliyor arada. onlara karşı olan tutumum bu tatlı hallerden sonra değişim gösteriyor yahu.

öncelikle belirtmek istediğim bir nokta var. sözlükte az çok tanınan, sevilen, nefret edilen, cool bulunan, aşık olanan vs. bir yazarım. ilgi çekmek, prim yapmak vb konularda ateist yazarlara ihtiyacım yok. ilk taşı en günahsız olduğum için ben atayım dedim ve ateist dürzülerin bu hallerini görünce hayretler içinde kaldım açıkçası. bu tatlı halleri görmekten kendimi mahrum bırakamazdım...

Ateistlerden adam gibi bir yazar bile çıkmadı ne yazıktır... e bize vaatte bulunulan güzel kızı da göremedik. kendilerine yapılan eleştirilere de hep şiddetle karşılık verdiler. hal böyle olunca onları eleştirmekten kendimi alamadım. bu bir günah çıkartmadan ziyade basit bir açıklamadır. bu arada son zamanlarda takdirimi toplayan ateist yazarlar da olmadı değil. yakında onları kanatlarımın arasına alıp sözlük içineki yapmacık paniş arkadaş guruplarından birine de sokacağım. sokmak benim işim ateist yazarlar, bunu çok iyi biliyorsunux! siz entry yazmaya devam edin önce bir hele. gerektiği zaman hepinizi haremime almaya hazır olacağım.

freeze you later
    -1 ... absolute zero