1. ?.
  ülkemiz gençliğinin siyasal sorunlara karşı göstermekte olduğu tavırdır. ben dahil olmak üzere * birçoğumuzun memlekete sözlük perdesinin arkasından sahip çıkması zaman zaman sol frameden akıp giden başlıkların rock gruplarına, türkü gruplarına, pop starlara vb. * daha farklı versiyonları olarak da sibel canın kıçına, hülyanın frikiklerine, ferayenin bebesine adanması şeklinde kendisini göstermektedir. ben genç nesilin politik mesajlarında ne kadar samimi olduklarını ilk seçimde göreceğim. hepimiz göreceğiz. bu sözlük benim tapulu malım değil, sizin de değil. fikirler allahı yokluğuna uzanırken, özalın pkk yandaşı olmasına uzanırken, rockçıların sosyalist oluşuna, yıldızdoğan dinleyenlerin faşist olmasına kadar uzanırken, müsade edin de insanlar bu tarz entryleri birşekilde sabırla okurken yazdıklarımızın sorumluluğunu bilerek, bu yazılanların birgün birileri tarafından okunacağını bilerek yazmak sanırım daha edebli olacaktır. sözlük apolitik olsun mu? olmasın arkadaş. ama siyaset meydanındaki kişilikleri de isteyenler zaten tv de izliyorlar. onların siluetlerine ayrıca burada katlanmak zorunda değiliz. bilirsin yazarsın, bilemzsen okur öğrenirsin, sonra yazarsın. yazmak için zaman sınırlı değil ama araştırmak için öğrenmek için sadece bir ömür var elimizde.

  edit: kampanyayı açan değil başlığı açan kişi olarak seri eksi oy veren ibnenin okuduğunu anlamadığını anladığım başlıktır. ben sadece politika olsun ama kararında ve uygun üslupla demiştim. neyse zaten annem ibnelerle konuşma demişti.
  7 -6 ... kara hilal
 2. ?.
  tek kelimeyle saçmalık olacak kampanyadır.
  4 -1 ... angelripper
 3. ?.
  sözlük yazarlarının çok yönlü düşündüğüne ispat bir kampanyadır.

  (#588304)
  ... dukur
 4. ?.
  (bkz: yazarlara format atalım kampanyası)
  1 -1 ... shennay
 5. ?.
  (bkz: cakkıdı cakkıdı oynaşalım kumpanyası)
  1 -1 ... scarface
 6. ?.
  evet burda da siyaset yapmayalım iyice ot olalım, etliye sütlüye burdan beri bile karışmayalım, düşüncelerimizi belirtmeyelim, hala kendi düşüncelerini ateşli bir şekilde savunacak bir gençlik bulmuşken onun da ateşini söndürelim ve de kaya çilinigiroğlu napmış, beşiktaş kaç gol atmış, galatasaraya hangi oyuncular transfer olmuş sadece onları tartışalım.. haa pardon tartışmayalım tartışırsak yanlış anlaşılır politikaya girer falan sakkın ha.. haşaa.. kesinlikle desteklediğim kampanyadır.. neden mi?? yeni nesil bırakmayacağım arkamda ben de yiyip içip sıçıp gittikten sonra bu ülkeden geriye kalan beni alakadar etmez de ondan. *
  (bkz: allahım ne günlere kaldık)
  (bkz: sen bizi koru)
  5 ... freedean
 7. ?.
  (bkz: hayrullah abi naber ya kampanyası)
  (bkz: niyazi eve gelirken 2 ekmek al kampanyası)
  2 -1 ... diyosun
 8. ?.
  (bkz: hepimiz fotosentez yapalim)
  5 -1 ... lilith
 9. ?.
  (bkz: sozlugu hey girl dergisine cevirmek)
  2 -1 ... steril mikrop
 10. ?.
  (bkz: gençliğin apolitik olması)
  (bkz: uludağsözlük ün apolitik olması)
  (bkz: tuğba özay ın chpli olması)
  2 -1 ... er a