1. 1.
    evet bakıyorum iki üç gündür e-devlet soy sop olayı çıktı millet soyunu sopunu gördü ..

bu arada her konuya maydanoz olan üstün ırkım şöyleyim böyleyim kürtler aşağılık ırktır falan diye yazan sözlük hamşolarından ses yok.

hayali sükuta uğramışlar besbelli...

saf kan umudu ile girdikleri e-devlette anaaaa.
    dede stephan karamanlis ,anane katerina oblomo , nine arissa papadopulos ,büyükbaba arnold terziyan ,hatta daha ileri büyük büyük baba areg koçaryan büyük anne anait kardashyan falan çıkınca
    memalikler de ,erivan,tiflis ,atina ,şoçi ,sofya filan çıkmış ...

bizim ırkçı mortingen..

şu anda layı ağlama da zırlama da ..
    oğlum ben size kaç yıldır bu sözlükte demiyor muyum ırkınızı inkar etmeyin gebeşler diye. bak alayınız yamuk çıktınız.

bu arada kama tarkan'ın dedesi ''mığırdiç saksıcıyan çıkarken tangır tungur bursalı'nın ninesi de greta polidis çıkmış.

aman neşeden kahkahadan öldüm.
    bu arada bendeniz cennet kuşu saf kan eskimo imişim.
    ne mutlu.
    4 -3 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    bakınız sözlük yazarı ırkçı- çakma türk-türkçü yazarlar ortadan kayboldu.

bakalım ne olmuş..
    benim boyum kayı boyu diyenin atası batumlu çıktı(bendeniz cennet kuşunun dedesi gibi)

ben karakeçiliyim diyenin annanesi kim kardahyan'ın ninesinin kardeşi çıktı.

benim dedem çin settini demişti diyenin dedesi ispanyol muş mğr.

sonra atalarım sibirya göçeri ,hun ''türkü '' diyenin dedesi ne çıksa beğenirsiniz ,bildiğin bedevi.
    bu arada sabah akşam kürt halkına ve insanına küfür edenin dedesinin köyü cudi dağında değilmiymiş...

vay vay vay vay vay ,vay vay da vay vay....!

en şaşırdığım da bunların başının dedesi erivanlı imiş ya ,bir bir çeyrek yaşıma (1/ 1/4 ) yaşıma daha girdim.

bu arada bir dedemin ispanyol asilzdesi olduğu çıktı. kıskanmayalım.
    1 -4 ... baris hemen simdi