1. 1.
    birinci: norveç toskana, bence sakin ve yeşilliği bol olan bir yer. zaten biliyoruz ki norveç yeşilliği bol bulunan bir ülkedir. bu yüzden toskana diyorum.

ikinci: avusturalya, sidney, insanı kendisine hayran bırakan dünyanın en güzel şehirlerinden birisi bence. gerçekten burada yaşamak istiyorum diyebilirim.

üçüncü: uruguay, montevideo, çoğu kişi yani gidip görenler montevideo'nun sessiz sakin ve huzurlu bir şehir olduğunu söylüyorlar. fakat sıkıcı olduğunu söyleyenler de var ama güzel bir ülke ve güzel bir şehire sahip diye düşünüyorum, ama burada yaşamakta fena olmazdı diye düşünüyorum. evet

dördüncü ve son: ispanya, madrid ve singapur gerçekten her iki yerde güzel bir yer. yaşamayı isterdim.
    ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    ingiltere veya israil.
    -1 ... lord marcus amoralist primses
  3. 3.
    bu kadar yüksek ekonomik sallantı ve işçi kesimin ezilmediği bir türkiyedir.

edit: aklıma bir çok şey daha geldi.

eğitim konusunda yapısal reformlara gidilmiş, eğitim olsun diye eğitim vermek yerine gerçekten iyi bir eğitim veren, çocuk ve kadın cinayetlerinin olmadığı, insanların iktidardan korkmak yerine saygı duyduğu, sevdiği için seçtiği, demokratik türkiye cumhuriyetinde yaşamak isterim.
    ... gatha
  4. 4.
    japonya ya da güney kore.
    ... muhabbetsokaginumara90