1. 1.
  lisedeyken herkesin kurduğu gibi benimde kurduğum hayali anlatıyım size

  liseyden okulu teröristler basıyor ben birini etkisiz hale getirip silahını çalıyorum sonrasında da teker teker diğerlerini vuruyorum ve kahraman oluyorum.
  10 -6 ... mumbarsever01
 2. 2.
  Hit me with your best shot şarkısıyla otobüste giderken herkesin aniden dans etmesi ve klip çekmek.
  2 -2 ... xoxoxoxo91
 3. 3.
  shire ın manzaralı, yeşil tepelerinden birine öylesine çömüp, güneydirhem tütünlü pipomu tüttürmek ve biramdan yudumlamak.
  3 ... hrungnir
 4. 4.
  En buyuk hayalim Reklam transferi olmadan Real Madrid kalecisi olmakti tabiki once Galatasaray ve milli takimin kalesini koruyup sonra başarimla alin terimle gitmekti hayal işte kardeşim bu arada fenerbahçe altyapisindan donmuşluğum var kaleci olarak ama fenere gitseydimde kalesini korusaydimda Galatasarayliliğim hep kalbimde olur çirkeflik,topluk,şovmenlik yapmadan profesyonel hayatimi yaşardim hayaldi gerçekleşmedi anasini satiyim.
  2 -1 ... sqilacci74
 5. 5.
  ön sevişme.
  -2 ... ocus
 6. 6.
  sokak asayişi ile görevlendirilmiş jilet gibi bir subay olarak tipini beğenmediğim malum ırk mensubu kekoları duvara dizdirip atış emri vermek.
  1 -3 ... caranthir
 7. 7.
  uzaylılar tarafından kaçırılıp dünyaya ait tüm bildiklerimi uzaylılara anlatıyorum.

  sanki ne biliyorsam.

  tabi küçüktüm o zaman, her şeyi bildiğimi sanıyordum.
  1 ... birazdangelirim
 8. 8.
  tasarımcıyım ben. (böyle söyleyince havalı oluyor ama terziyim bildiğin) fakat yeni-nesil bazı kostümler teknolojiyle uyumlu biliyosunuz; yani teknolojik bi materyali üzerimizde taşımıyor, artık onun içine giriyoruz. bizimle özdeş hale geliyor o kostüm artık. bu modada henüz hayli yeni... kostümler kumaştan müteşekkil yapılardır ve cansızdırlar; işte bu değişiyor. artık kostümlerimiz bizim kimliğimiz haline gelecek. on yıl kadar sonra dolaplarınızdaki biçok kostüme gerek duymayacaksınız. her materyal birden fazla şeye dönüşebilecek. kas yapınızla uyumlu, sizi bizzat tanımlayan yeni bi görüntüyü taşıyacaksınız üzerinizde. buna; "giyilebilir teknoloji" deniyor.

  üç boyutlu, güneş enerjisini kullanabilen, biocouture, renk değiştiren, kas yapısına göre kalıbı değişen elbiseler, sabit olmayan ve aform ama size göre form kazanan kumaş dokular var. bi şeyler çok kökten değişiyor.

  elbiselerin kimlikleri oluşturuluyor böylece. teknoloji ilerledikçe moda da bundan payını alıyor. benim de bikaç projem var; o projelerde başarılı olup bu süreci binlerce kişiye anlattığımı hayal ediyorum bazen. en büyük fantezim bu .s

  düşünsene binlerce yıldır neredeyse aynı örtünme geleneğiyle giyiniyoruz; kapatmamız gereken bölgeler var. haliyle bazı standartlar oluşmuş durumda ve fakat bu artık değişiyor... dehşet verici.
  6 -1 ... agnottott
 9. 8.
  yüksek iki yamacı birbirine bağlayan bi kalası çıplak elle korunmasız bir şekilde geçmek istiyorum. acayip zevk alabilirdim bunu yaparken.
  4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 10. 9.
  çocukken sevdiğim kızı, okulumuzun başına gelen felaketlerden kurtarmak.
  1 ... turevoperatoru