1. 1.
    öss’ye hazırlandığım dönem, benimle aynı yaşlarda hoşlandığım bir kız var.

bir şekilde numarasını aldım, sonra öss bahanesiyle bir muhabbet başlattım.

Kız neredeyse hiç evden çıkamıyor bu yüzden saatlerce telefonla konuşuyoruz, mesajlaşıyoruz, sabahları günaydın diye mesaj atıyor falan. baya baya flörtleşme söz konusu. sonra telefonlardan konu açılıyor, tam küçük telefonların revaçta olduğu, büyük antenli telefonlarla taşak geçilen bir dönem, liseliler bilmez. hatta bir arkadaşın alcatel’iyle aylarca taşak geçmiştik, öyle böyle değil acayip bir goygoy var büyük telefon konusunda. Neyse efendim kız bu takoz telefonlarla ilgili bir geyik başlatıyor, tabi hoca da durur mu? Yaşanan diyalog noktasından virgülüne:

- ericsson 688 ne ya ahaha
    + Ahahah peki 3110’a ne demeli?
    - ne dmk istysn acik soyle
    + nasil yani anlamadim
    - nyse ben s1k1ld1m iyi gcler

kız baya baya 3110’daki 31’den arıza çıkardı. Bir telefon modeli yüzünden ilişki daha başlamadan bitti amk.

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
    5 -3 ... nesgayfe
  2. 2.
    O kadar eski diyalogu zihne kazımış olmak ayrı türden bir Kezbanlık örneği olabilir mi?
    6 -4 ... gesibaglari
  3. 3.
    (bkz: nasıl aseksüel oldum)
    1 -2 ... nesgayfe
  4. 4.
    ilkokul mezuniyeti olacak. sene 2006 veya 2007 sanırım.

herkes kimle dans edecek onun hesabında. hayaller öyle dizilerden. tabi kimse kimse ile dans etmedi de neyse.

büşra vardı. 4-5 kişinin ortasında biraz da esprili bir şekilde "benle de sen dans edersin" dedi. utangacım tabi, direkt yok diyemedim "sonra bakarızvari" bir şey dedim

aradan 3-4 gün sonra.
    benim ilkokul boyu hoşlandığım bir kız var. o da aynı. biliyoruz da karşılıklı. *

gittim işte "birlikte dans eder miyiz?" diye sordum. aldığım cevap "sen git büşra ile dans et" oldu. daha önce ona benim aldığım kırmızı kalemi de önüme fırlattı.

bununla birlikte sınıf nöbetçisi oluyorduk. okul numaramız alt altaydı. bana "sen git ben tek temizlicem artık sınıfı" dedi. sinirliydi itiraz edememiştim ama nasıl üzülüyorum. * benden sonra sınıfın ikinci uzunu oydu ve hep yanımda oturmuştu, kalktı bir kızın yanına oturdu. öğretmen bile fark edip küstünüz mü demişti. komşu kızıydı aynı zamanda her haftasonu bizdeyken bir daha gelmedi.

belki kızın kezbanlığından ziyade benim hatamdı. büşra haybeye yaktın lan beni. *
    3 ... eylulsabahi
  5. 5.
    - nyse msglsn glba iyi gclr : s s.

Dusun telefon daha yeni icat olmustu neredeyse.
    3 ... thug life nigga
  6. 6.
    Eve dönüş otobüsünün çok kalabalık olması bir kızın gelip benim çantama bacağını sürtüp çorabını yırtması bu dakikadan sonra suçlu benmişim gibi 45 dk lık yol boyunca trip yemem ben mi dedim naylon çorap hiy diye orospu.
    1 -1 ... vexillarius
  7. 7.
    Ben eski erkek arkadasimdan kiz tribi yemistim. O da dahil mi acaba?
    ... gercegintakendisi