1. 1.
    amına koyim lastik bakıyorum, malum bizim araçlar sefa pezevengi işi biraz. önler 235 35 19, arkalar 255 30 19. birkaç marka model bulana kadar göt deliği ile taşaklarım arasındaki muhteşem boşluk çatladı.

4 lastik için minimum fiyatlar:

michelin pilot sport 4s - 3850 tl
    continental sport contact 6 - 3700 tl
    petlas velox sport pt741 - 2500 tl

şimdilik benim makinaya göre bulabildiklerim.

isyan editi: sikin sikin, her koldan sikin amına koduklarım.
    -6 ... nesgayfe
  2. 2.
    internetten bulup sipariş vermen daha kolay olacaktır. bende zor buluyorum ve diğerlerine göre pahalı. yazlıklarda petlas kullanıyorum. hamuru biraz sert çok hafif ses yapıyor ama fena değil.
    ... takiaceae
  3. 3.
    petlas'la ciddi düşünüyorum ama mahalle baskısından da kaçamıyorum amk. e coupe'ye petlas mı taktın diye geçilecek taşağı göze alamıyorum valla *

muhtemelen pilot sport 4s olacak ama michelin'ler de tr'nin sikik yollarına dayanıksızmış.
    ... nesgayfe
  4. 4.
    fiyat, performans ve erişilebilirliği dikkate alarak bridgestone'dan yana tercihimi kullanmışımdır genelde. Fiyat dert değil sık sık değiştirim dersen michelin daha iyidir.
    ... mahmut sezar
  5. 5.
    (bkz: bridgestone potenza s001)
    Fren mesafesi, yol tutusu olarak üst düzey kalitede. Yalnız ses yalıtımı konusunda kötü. Çünkü Spor odaklı bir lastik. Bu Arada benimkinin ölçüleri 225-45-18. Bu da sese bir etken. Aynı veya daha geniş yanaklara sahip dar lastikler daha da fena olacaktır.

Michelin çabuk eriyor. Ayrıca ilk sürüşte(yola yeni çıkarken) lastik ısınmadığından sapıtabiliyor.
    Continental için de balon atıyor dediler artık ne kadar doğru bilmiyorum.
    Diğer markalara bakmadım bile. Hankook öneren var. Lastikler sağlammış, uzun süre problem çıkartmıyormuş. incelenebilir. Tabii modelden modele değişiklik gösterecektir.
    1 -1 ... odysseus
  6. 6.
    ya arkadaş her şeyi anlarım da bir insan niye şu entry'i eksiler. tamam lan söz satıyorum arabayı önümüzdeki ay. vela havle...
    -1 ... nesgayfe
  7. 7.
    michelin 100/80-17--130/70-17.

bunu neden merak ediyorsunuz ki?
    1 -1 ... just call me alpha
  8. 8.
    sat o amk arabasını...benim arabanın 4 lastik 1000 lira bile tutmuyor...
    ... keshberfo