1. 1.
    sanırım bir çiftleşme, matching sitesi olarak sözlüğümüzde eksik olan bir hedeydi, ben dolduruyorum.

sonuçta kız geliyor burda, dibini dövdürecek bir erkek var mı yok mu diye bakıyor, tipti mipti foto atılır anlaşılır ama karşısındaki adamın piyasadaki kredibilitesi hakkında da bir fikir sahibi olmaya hakkı var diye düşünüyorum. gidip üç paralık adamlara kündeletip, heder olmasın sonra. o yüzden bu amme hizmetini kendi görkemli limitlerimle başlatıyorum;

2 farklı bankada;

biri 14.000 TL
    biri 27.800 TL

olmak üzere 41.800 TL limitli kredi kartlarım var. bugün alacam desem sizin ananızın babanızın köydeki evini alıp, onları istanbul varoşlarına taşınmaya mecbur kılabiliyorum sanırım.

edit: yalan geyiği yapanlar, caps koydurmayın adama. sen fakirsin diye herkes fakir olmak zorunda değil cicim.
    2 -9 ... horrible secret
  2. 2.
    1000+750=1750 tl. işsizim efendim, bu bile fazla bana.*
    2 ... cryptic water
  3. 3.
    sözlükçülerin pm den kız düşer ümidiyle bol yalan ve sıfırlı gireceği limitlerdir

delikanlı olmak gerekirse ; 3 bin tl
    1 ... sex and lahmacun
  4. 4.
    platinum.
    siz yapın hesabını.
    ... breaking bed
  5. 5.
    500 olsa ne olur, 50bin olsa ne olur? sonuçta hayrına vermiyorlar mk. ne harcarsan harca ipe ipe ödetmiyorlar mı geri? ödetiyorlar. sıkıntı yok o zaman.

delikanlı olmak gerekirse;
    yapı kredi ; 5000 tl
    iş bankası; 5000 tl
    ing; 4000 tl

not: lanet olsun çıkarttığım güne.
    1 ... sigara icmiyorum
  6. 6.
    kmh 195,000
    kk 200,000
    (bkz: zekice planlanan şeyler)
    ... mechul yazar
  7. 7.
    200 tl amk. Ek kart.
    Sadece faturalarımı ödeyecek kadar. Geri kalan her şey peşin.
    Varın düşünün ne kadar zenginim.

(bkz: bugün de anket doldurdum anne)
    2 ... knorik bulyon
  8. 8.
    işsiz olduğumu varsayarsak 3000 lira gayet güzel rakam. rakam güzel harcaması da güzel lakin ay sonu ben müjde ar, banka bakkal.
    ... tuff gong
  9. 9.
    2 bin tl. onu da iptal edip peşin alışveriş yapmak için çabalıyorum. kredi kartı netten alışverişe yarıyor şu sıra.
    2 ... failimuhtar writer
  10. 10.
    (bkz: Sidik yarışı) ödenebilen tutar merak edilendir.
    2 ... tavuklaribisirmisem