1. 1.
    vay amk dedirtmiştir.

daha ilkokulda aşık olmuştum. bizim yan bloğumuzda oturan bir kankası vardı beraber gider gelirlerdi. o kadar seviyordum ki o kızla arkadaş oldum sonra üçümüz beraber gidip gelmeye başladık okula.

sonra platonik sevdiceğimle de samimiyeti ilerlettim, o zaman götü boklu velediz tabi öyle aşkını itiraf etmek falan ağır göt isteyen şeyler. kızlar dalga geçer, rezil ederdi o yaşlarda bilirsiniz.

neyse dansa davet oynarken falan artık sürekli birbirimizi dansa kaldırır olmuştuk, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu. ben de tam zamanı diye düşünerekten bizim yan bloktaki arkadaşına itiraf ettim.

aynı sınıftaydık zaten. yanında sınıfın kızlarından oluşan ufak çaplı bir orduyla sıramın önüne geldi. şöyle bir diyalog:

- sen beni mi seviyosun?
    + (yutkunarak) evet.

şlakk!!

bütün sınıf - zaaaaaaaaaaaaaaaaaa xd xd xd

sınıfın en ineği bile sıçarcasına gülerken ben elim yüzümde mal gibi bakakaldım öylece amk. sonra hep ondan nefret ettim. çünkü gurur, sevgiden ağır basar bende. belki de kezbanlıkla bu kadar erken yaşta karşılaştığım için şu anda böyle siklemez ve katıyım. o tokat aslında şu anki konuma gelmemi sağlayan fitili ateşleyen ilk vakaydı. bu yüzden bir taraftan da kendisine çok teşekkür ediyorum ırıspının.

durduk yerde nereden aklına geldi diyeceksiniz. instagram'da gezinirken o ismi gördüm, birkaç ortak arkadaş var ilkokuldan. yoo dostum olamaz diyerek girdim profile. tam bir tipik kim kardashian özentisi instagram yosması olmuş. birbirinin kopyası pozlar, fotolar falan biliyorsunuz. bi tane de ingilizlikten ölecek kadar yavşak tipli zengin bir ingiliz bulmuş. sürekli seyahatlerde, gezilerde falan. allah'tan biz de iş adamı olduk da ingiliz piçinin zenginliğinin ezikliğini yaşamadık. çocuk yaşta özgüvenimi sikmek yerine bana varsaydın da şu anda yine mercedes'e biniyordun ırıspı.
    ... nesgayfe
  2. 2.
    asere he ha hehe şarkısındaki kızıl saçlı hatun.

lan nasıl sevdim seni be. kahpe kadın. çirkinde bir şeymişsin büyüyünce farkettim. çükümü tanımadığım zamanlarda sevdim seni be. öyle masum öyle mağrur.
    3 ... just call me alpha
  3. 3.
    adı bedreddin idi ah tatlış şey kim bilir nerelerde neler yapıyorsun.
    1 ... bedreddin
  4. 4.
    Adı: Fulya
    Yer: ilkokul

Çok güzel, mavi gözlü, düz saçlı bir kızdı. Şimdi evli falan ama hala duru bir yüz güzelliği var. Allah mutlu mesut Etsin.
    9 ... alkolik oldum
  5. 5.
    Herkesin öğrenmesi gerekiyor artık, dünyalara bildiriyorum:

(bkz: chest of till)
    1 ... beklenmeyen
  6. 6.
    Ah mehmet.
    Gözlerinin önüne düşen saçları, uzun boylu, küpeli...
    Öncesinde parkta karşılaştığım bi abi ve çocuğu. Her gün o sarı bebeği deli gibi severdim, nerden bilebilirdim onun kardeşi olduğunu?
    Uzaktan uzağa keserken, bir gece ansızın onunla olan ortak arkadaşımla birlikte yanımıza gelip, benimle tanışması.
    Babasının sırf beni mehmetle kesiştirmek için, bizim ufaklığın şortunu alabilir misin diyip beni evlerine yollaması...
    mehmetin daha sonra yanıma gelip benden “msn”mi istemesi.
    2 gün boyunca bilgisayarda beni eklemesini beklemem.
    Her gün parkta uzaktan onun gelişini beklemem. Üzerine giydiği tişörtleri ezberlemem ve onu uzaktan tişörtleriyle tanımam...
    Sonrasında hüsran oldu her şey ama o kalp çarpıntısını başka hiç hissetmedim. Büyüdükçe o heyecan yaratan her şey anlamsızlaşıyor çok acı...
    2 ... kasimpatii
  7. 7.
    betül..
    o kadar seviyodum ki konuşmaya cesaret edemezdim sevgimden dolayı. ufak ufak bakışmalar,ufaktan sohbet etmeler,sonrasında arkadaş olmalar ya da yakınlaşmalar. sonra beraber takılmacalar dışarı çıkmalar oturmalar yemek yemeler. sonrasında bi şey oluyo. o gidiyo biriyle sevgili olmaya başlıyo. sen de malak gibi kalıyosun. olsun. mutlu olsun da,olsun.
    ... haminin sag ayagi