1. 1.
  çok gizemlidir bunlar.

  bir gün başlığın aynısını* ilk entry olarak girmiştim, 10 dakika sonra telefon çaldı, 7 gün içinde öleceksin dedi ses.

  zall imiş.

  edit: sevgili newarbe ilk entry'sini değiştirmiş, daha iyi olmuş. başlık ilk açıldığında ilk entry "sözlükçülerin başından geçen doğaüstü olaylar" idi.
  14 -5 ... double cross
 2. 2.
  ucak. gayet de doganin ustunde ucuyordu.
  12 -23 ... revolter00
 3. 3.
  geçen gün yolda yürüyorum. ama böööööööyyyyyyleeeee hep yürüyorum. yol bitmedi. gammaz aparatıma sarıldım ki, diğer arkadaşları hadiseye uyandırayım. sonra "koy götüne aparatın. anlatacak hikaye olur hem." dedimdi kendi kendime. o gün bu gündür her hıyarım var diyene elimde tuzlukla koşar olduk.

  götüm bokum gibi hikaye oldu ama koy götüne be hafız.
  6 -9 ... cemsbg
 4. 4.
  marmara depreminde, depremin en ufak bir sarsıntısını yaşamayacak kadar uzakta olmama rağmen o gece uyku tutmaması ve tam depremin olduğu anlarda içime alien girmiş gibi yerimden 5 karış zıplamam... ayan olduydu heralde...
  7 -1 ... enes
 5. 5.
  bir gün kayseri de otobüste giderken bana bi hal geldi. havada durdum, şahitlerim var. alllll......
  16 -3 ... goruntuvarsesyok
 6. 6.
  osurmadan sıçmak.
  6 -6 ... bedevix
 7. 7.
  sadece çıkmak için çıkan birine sırılsıklam aşık olmak.
  7 -3 ... jimmy the pro
 8. 8.
  yer turkiye olmayan bir yer.

  yurumekte zorluk ceken iki yasli amca bana dogru gelmekte, ben de bir yerde oturmaktayim. derken bir kadin arzi endam etmekte. altina tiril tiril bir mini etek giymis ama oyle boyle degil. poposunun yuvarlak kisminin ceyregi disarda. adim attikca kalcalarin kasilmasi goruluyor. o derece.

  ben agzim acik kadinin poposunu izlemekteyim. yasli iki amca, bastonlarindan destek alip donmus popoya kitlenmis bakmakta. kadin biraz uzaklastiginda, basini ceviren amca beni kadinin poposunu izlerken yakalar. saskin bakislar icinde bana sorar, "would you?" ben de yanitlarim "why not?". amca bana "pehh" yapar doner kicini gider.

  80 yasindaki amcanin bile cakmam dedigi hatuna ben "gerekirse cakarim" cevabini vermis bulunurum. yuzumde sacma sapan bir abazan gulumsemeyle kalakalirim.
  9 -7 ... big up yourself
 9. 9.
  "geçen sam dean ben ava çıkmışız..," diye başlayan hikayeler bütünü.

  (bkz: supernatural)
  13 ... double cross
 10. 10.
  japonyadayken bi akşam konser çıkışı tanıştığım finli bi hatunla sevişmem son derece doğaüstüydü. unutamıyorum beynime kazındı resmen.
  9 -9 ... frekans