1. 1.
    hilal cebeci ve sıkarlet cansın... evet evet sizlersiniz bunu yapan. kimse kızmasın bana... ya da kızsın. kendi vicdanınıza kızarsınız böylece.

sosyal medya sizsiniz gençler. kendi gücünüzün farkında değilsiniz işte. evet yazılarımdan dolayı bana abazan diyorsunuz ama nedense bu kadınlara sizler bir şeyler yazıyorsunuz. bir kadın ilgi çekmek için memelerini açıyor ve sizler ona istediğini veriyorsunuz. bu mudur? trolleri de aynı itina ile besleyenler de sizlersiniz. biraz uyanık olsanız?

sizler çoğu üniversite öğrencilerinden oluşan bir güçsünüz azizim. bu ülkenin beyni sanal-sosyal platformlarda bunları mı tartışır? harçlar öğrencilerin götüne girdi değil mi? ülkede çok sesliliğe darbeler vuruluyor ama sizler oturmuş meme tartışıyorsunuz.

evet iki adet meme... karınızda ya da kız arkadaşınızda da var onlardan. sizler sosyal medayasınız lan! az ayık olun. yazdıklarınız gündemdir aslında. ve evet hilal cebeci gündemde... sıkarlet hadi neyse karının bizimle alakası yok da...

yarın biri ünlü olmak istese yolu belli... memelerini göster ve sosyal medyanın gözdesisin... kolay. sizler bu ülkenin geleceğisiniz lan! bizden geçti artık.

t: üzücü gerçek.

freeze you later
    -1 ... absolute zero
  2. 2.
    yok daha memeler.
    1 ... asuregibisurat
  3. 3.
    bu herifin azminden istiyorum. zerre kadar komik değil ama ısrarla entry girmeye devam ediyor amk.
    2 ... susmayansiren
  4. 4.
    (bkz: daha beter len)
    1 ... usualsuspects