bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    montajelemanı: magazin dünyasının sırlarını anlattığı kitabı ile köşe olup dubai'ye yerleşti...
    hektor: beşiktaş tarihini anlatan belgeseli ile oscar'a aday oldu ama türkiyede sabetaycı kadrolaşma(!) yüzünden ödülü kıl payı kaçırdı...
    redwinemania: kendi bağında yetiştirdiği üzümlerden elde ettiği siyah beyaz şarap ile dünya literatürüne girdi...
    cikarinbeniburdan: tdk yönetim kurulu üyeliğine seçildi...
    devedikeni: işleri dolayısıyla katılamadığı 8 nisan 2006 bursa alkol mode on zirvesi yüzünden kafayı üşüttü...
    elyaf prenses: sadece bir gözden ibaret olduğu anlaşılarak abd tarafından incelenmek üzere gizli bir bölgeye kapatıldı...
    child: mustafa kemâl atatürk'ün rüyasında her gece kendisini kovalamasından bitap düştü... uyuyamaz oldu...
    delikanlımühendis: sözde başörtüsü zulmünü protesto için taktığı türbanı bir daha hiç çıkarmadı
    10 -2 ... ferrole
  2. 2.
    -sözlük yazarlarının 3650 gün sonraki halleridir.
    -1157 yazarın hepsini teker teker yazamayacağım,hepsini tanımadığım ve bazılarını yazmayarak unutacağım ve insanları üzeceğim için üstün tahmin yeteneğimi sergileyemeyeceğim,yazarlara nefes aldığı zaman zarfı boyunca hayatlarının tam da istedikleri gibi olmasını dileyeceğim başlık.
    6 -1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    kendisinin ne olacağı hakkında kimsenin bir tahmini olmayan yazarın öyle boş boş bir şeyler yazdığı entry

Düzeltme ihtiyacı hissettim; burada boş boş bir şeyler yazan ben oluyorum, yani alınganlık yaptım. bazı arkadaşlarım yanlış anlamışlar.Yani benim hakkımda kimsenin tahmini yok ona bozuldum :0)))
    1 -1 ... dahii
  4. 4.
    anketör olmuşlardır.* *
    3 -2 ... veritaserum
  5. 5.
    inşallah bugünkünden iyi, 10 yıl bir gün sonrakinden kötü durumda olurlar dileğini tutabileceğim merak konusudur.
    not:layynnn ben 10 sene sonra da uçar kaçar biri olcam ama hepiniz moruklayacaksınız dede diycem size peeehhhhhh
    1 -2 ... karga
  6. 6.
    pandora: açtığı kutuyu hala kapatmaya çalışmaktadır...
    karga: aynada gördüğü suratı gagalamak isterken kırdığı aynanın laneti ile yaşamaktadır...
    zall: uludağ sözlük yazarlarını istatistikler konusunda avutmaya devam etmektedir...
    tutunamayanlardan: ingilizce çeviri yaparken unuttuğu türkçe'yi öğrenmek için kursa devam etti.. ama başaramadı... o artık bir ingiliz...
    charmofsmyrna: izmir'e olan aşkı yüzünden hiç evlenmedi... hala bekâr..
    max cady: halı saha maçı organizasyonu işine girdi... güzel para kazandı...
    bebek: büyümedi
    5 ... ferrole
  7. 7.
    cino 74 on yılda sözlüğe yazdığı tüm entryleri toplayarak bi kitap çıkardı.. kitap tüm dünyada bestseller oldu... bazı gazeteler kitabını haftasonu ekiyle birlikte dağıttılar.. almayanı dövdüler..(epey kalın bi kitaptır on yıl dile kolay)
    1 -1 ... internettin
  8. 8.
    kemalettin şentürk: bir tv programında ebenin amı ali sami derken yakalandı.
    2 -2 ... bahdeniz
  9. 9.
    ilteber selim:başbakan oldu,sınıfı,hatta bütün italyan lisesini probusla beraber ateşe verdi... ahmedinecad ile anlaşıp irandan güzel miktarda atom bombası aldı rusya,çin ve amerikayı vurdu... apo yu taksim meydanına saldı,barzaniyi öldürttü... diyarbakırada isveçten getirttiği hatunları yerleştirip ordaki halkı isveçe gönderdi...

probus:ilteberin içişleri bakanı oldu,kuran kurslarını ve imam hatipleri kapattırdı... türban/kara çarşaf/cüppe benzeri şeylerle dolaşanları direk içeri götürcek yasa tasarısını hazırladı akabinde kabul ettirdi...ülkü ocaklarını kapattırıp yerine halkın yararlanması için çeşitli eğitim merkezleri kurdurdu...
    4 -3 ... probus
  10. 10.
    ARNOLD UN KAS YAPiiM AMACIYLAIKINIRKEN KABA ETiNi NAZiK YERDEN PATLATMASI NETiCESiNDE MALULEN EMEKLiYE AYRILMIŞ OLACAĞI HALDiR.
    3 -2 ... karga