bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Fransız devriminin hemen ardından toplanan cesetleri ve kesilmiş başları at arabalarıyla götürürken , arkasından damlayan kanları izlemekten daha huzurdan daha keskin bir huzur.

  ihanetten daha çok can yakan bir şey yok çünkü. Ve ihanet , ihanet edilen tarafından bilinmiyorsa, ihanet edilenin o samimi duruşundaki tuhaflık ne kadar lezzet veriyor bana anlatamam ve tabii ki ihanet edenin içindeki o pişmanlıkla karışık vicdan azabı. Sırf bu zevki tatmak için yaptım bunu. Samimi ve gerçekten seven bir sözlükçünün sevgilisini ayarttım. Yavaş yavaş, tadını çıkara çıkara, nil nehrinin genişleyip akıntının yavaşladığı suların üstünde kayıkla gezermiş gibi, mangalın başında sulu bir parça etin pişmesini bekler gibi sabırla ve özenle baştan çıkardım. ihanet eden taraf bana "hayır"diyemeyecek derecede şeytanlaştığında, beklenmedik bir anda vurdum son darbemi. aşık olduğu o beden benim bedenimin altında inlerken meraktan mesajlarlar atan o sözlükçünün samimiyetine rağmen yaptım bunu. Dedim ya ben kötü bir adamım.

  Şimdi oyunun ikinci bölümünü bekliyorum. Kızın sözlükçüden ayrılmasını. Acaba ne düşünür sevdiği kadının onu benim gibi bir adamla aldattığını öğrenince. Ağlar mı? Küfürler mi eder? Belki beni dövmek hatta öldürmek ister...ahhh azizim beni nefret yaşatır ve gözyaşları rahatlatır...

  Zevkimin tamamlanmasını dört gözle bekliyorum.

  freeze you later
  3 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  Zero için inanılmaz hoplatmadır. O sevgilisi hoplayan adam duyar kasıyo hala mal.
  Zero izmirden adaylığını koysan sandıkların yarısı açılmadan zaferini ilan eder balkon konuşmanı yaparsın.
  Zeronun izmirli erkeklere döşediği boru.
  3 -1 ... arsizz