bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    sözlünün yapılacağı gün öğrenci her ne kadar bakışlarını öğretmenden kaçırmaya çalışsa da sonunun hassiktiiiir, kalp çarpıntısı ve neden ben ile tamamlandığı her öğrencinin başına gelmesi muhtemel, şanssız durum.
    ... jikase
  2. ?.
    öğretmenin yaşadığı duygu seli için:
    (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
    2 ... cikarinbeniburdan
  3. ?.
    sözlü yapacak ögretmen ipleri elinde olan kişi, sözlüye kalkmak için secilen ögrenciler ise talihsiz varlıklardır.göz göze gelmemek için sıraya uzanmak ise en büyük hatalardan biridir. Ama sahsen lisedeyken kendi ablam sözlüye kalkmak için çırpınan insan tipiydi. böyle insanların olduguna inanmak özellikle onlardan birinin benim ablam olmasına inanmak çok güç bişey.
    ... kacak kelebek
  4. ?.
    talihsiz bir durumdur. ancak istisnadir, gun olur sozluye kalkmak icin cirpinirsin, dersten gecmen belki de o sozluye baglidir, hoca bakar bakar baskasini kaldirir. amac sozlu yapmak degil bilmeyen ogrenciyi kivrandirma sonrasi yasanacak tatmindir cunku. (bkz: kufredilesi anlar)
    ... dramtatatam
  5. ?.
    (bkz: işte o an benim bittiğim andır sedat abi)
    ... pulp fiction
  6. ?.
    ölüm fermanını kendi elinle imzalamakla esdegerde olan durum...
    ... sazan
  7. ?.
    zor durumdur.insanı strese sokar.ama yanak yanağa gelmekten yine de yeğdir.
    ... karga
  8. ?.
    göz göze gelindiği an öğrencinin hoca söylemeden kalkması yararınadır.aynı zamanda çok feci bir durumdur.
    ... armi
  9. ?.
    (bkz: sözlü yapacak öğretmenle dudak dudağa gelmek)
    1 ... karga
  10. ?.
    akabinde, içinden gözlerime sokayım serzenişleri ile tahtaya yavaş adımlarla yürünür.
    ... eqin