1. 1.
    komplo teorisyenliği yapmak istemiyorum ancak şu son zamanlarda yaşananlar beni baya kıllandırıyor. sözlüğün kim vurduya gitmesi için bizi daha önceden alıştırmaya çalışıyorlar gibi. şöyle açıklayayım ilk önce sözlüğün kapatılması sonra sözlük kapatılırsa nerede buluşacağız gibi başlıklar türedi. evet ortada daha akitin hedef göstermesi filan yok. kim neden sözlüğün kapatılması fikrini ortaya attı? bunu düşündüren neydi? sonrasında zaten akitin hedef göstermesi geldi. sanki akitin hedef göstermesi sözlüğün kapatılması için haklı nedenler varmış gibi herkesi buna alıştırmak için. hepsi birbirinin parçası. önce dedikoduları yaydılar sonra sebepleri varmış gibi gösterdiler en sonunda eyleme geçmek kaldı. ben böyle düşünüyorum dostlar.
    ekleme: ben de hepiniz gibi burayı ciddiye almayarak işsizlikten yazar oldum. sadece bir ihtimali dile getirdim abartı gelebilir. şunu da unutmayın ezmeye küçükten başlarlar. biz ciddiye almadıkça elimizdeki iletişim kanallarına konacaklar. basamak basamak ilerleyecekler.
    2 -1 ... napakyanii
  2. 2.
    hahah. güldürdün kardeş.
    1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  3. 3.
    sözlük kapatmak o kadar kolay değil.
    öyle fasulyeden mağduriyetlerle kimse kimseyi kapatamaz.
    amaç bu kurumu korkutmak.
    zaten burada sahte hesaplarla istihdam edilen bir sürü aktroll var.
    zall bunlara daha fazla taviz verirse kademeli olarak aydın dogan'ın başına gelenler onun da başına gelir. sözlüğe çerez parasına konarlar.
    3 -1 ... fanfan la tulipe