1. 1.
    sözlüğe fotoğrafını koyarak mide bulandıran kızlardan artık bıktım doğrusu. hani bir tanesi göze hitap etse, estetik gelse inanın bunu dillendirmezdim. ama yok... kaybettim ben. geçmiş korkularımla birlikte göz zevkimi de kaybetmiş oldum. bu bir süreçti aslında... uzun sürmeyen ama yoran bir süreç. can yakıyor ve mütemadiyen zihnini işgal ediyor bu karanlık koma. geriye kalan hep mide bulantısı ve umutsuzluk oluyor.

normalde ben sözlük kızlarına bayılırım. onların yazdıkları kadar görüntülerine de önem veririm. reel hayatta bir sözlük kızı görsem hemen durdurup nickini sorarım. bir bakışta aniden anlarım... ama buraya fotolarını koyduklarında hiç olmadıkları kadar çirkin oluyorlar. ufacık resim... ayrıntılar bile seçilmiyor. o gördüğüm meme mi burun mu belli değil...

hem burası sözlük azizelerim... burada sapığı var, eş cinseli var ve katili bile var. ya biri size kafayı takar da reel hayatta bela olursa? ha? salak mısınız kızım siz? zeka geriliğiniz mi var?

sözlüğe foto koymak çok boyutlu bir de... insanların algıları ile oynuyor. tatlı ve masum bakışlı bir düşes'i andıran bir fotoya kimse eksi veremez. adamın çükü düşer çükü... ki böyle bir foto bile insanın midesini bulandırır. çünkü asalet kokmuyor. çünkü öyle işte.

amaaaaan neyse... benim midemi fena bulandırıyor bu fotolar. lütfen tüm kızlar kedi fotosu falan koysun. bunu bana yaşatmaya cidden hakkınız yok. sözlük burası, facebook değil.

freeze you later
    2 -1 ... absolute zero
  2. 2.
    Seni ne ilgilendirir ki. Burası podyum, evlilik sitesi vs değil. Düşünce ve bilgilendirme platformu. Kötü bi niyetin yoksa böyle varsa bilemem. Bu erkekler içinde geçerli tabi.

Not : insanların diş görünüşlerine değil düşüncelerine odaklanın.

Not 2: Erkeğim.
    2 -3 ... ugurlubir13
  3. 3.
    bazı kızların müsaitim deme şeklidir.
    2 -2 ... afrasiyap
  4. 4.
    bakmazsın. bu kadar basit.
    2 ... monk of monkmountain