bugün

(bkz: Şehir efsanesi)
Örneklerini gördük Özelden atıyordur. * * hem de neler neler atıyordur. Islanmış külodunu atan mı dersin, vajina fotosu atan mı dersin.
attırıyordur.
isim ver isim. Kim o memeli kim o pembe vajinali.
Gördüğü ilgiden(bana göre gereksiz) iyice egosunu şişirmiş birisi olduğunu düşündüğüm birisinin başlığı.
Vay anam neler dönmüş serhat ya.

Nick isteriz
Dostum ne ilgisi pardon. Şurda en çok eksiyi alan yazarım ben. Tarafıma mesaj atabilen yazar sayısı saymadım ama 10 ya var ya yok. Onların da 5 iyle ya mesajlaşmış ya mesajlaşmamışımdır. Neyin ilgisi?
Ben değilim. Çünkü çirkinim ihihihi.
--spoiler--

ıslanmış külodunu atan mı dersin, vajina fotosu atan mı dersin

--spoiler--

şu yaşıma kadar kafamda beyaz tel yoktu şunu okuduktan sonra aynaya baktım yanlardan 2 şer 3 er tel beyaz pörtlemiş..
--spoiler--

--spoiler--

ıslanmış külodunu atan mı dersin, vajina fotosu atan mı dersin

--spoiler--

--spoiler--

(bkz: caps verin ulan allahsızlar)
Yoktur. En Güzel olanı zaten biz biliyoruz.
Ben güzel değilim, bunu herkes biliyor zaten.
Vajina fotosu ne lan mdkdmdkdjj yalnız chicken wingslerim var ruhumda ahlaki tıngırdılar yapmaya başladığına göre ortada yaklaşmakta olan bir skandal var demektir, pozisyonumuzu alalım eheh.

Var böyle kızlar bu arada. Yani varlardı..
(bkz: yalan onlar inanma)
bunca yıllık fesatım ayak ve kalça fotosu dışında bir talebim olmadı. ıslak kilotlar vajina fotoları uçuşuyor ortamda ben ebu melekmişim meğer lan.
Arkadaşlar vajina nedir?
Yoktur. En güzeli sözlüğe fotoğraf atan kızdır. Gördüğümüze inanırız bir tek. Ama özelden atılan fotoğraflar başlığı tanımlamıyor bana göre. Ayrıca bu fotoğraflar özelden sana atıldıysa sözlük kuralları gereği takip ettiğin yazarlara bakmak gerekiyor. Diyelim ki sana atılmadı, senin bundan haberin olması için yine sözlük kuralları gereği takip ettiğin yazarlara bakmak gerekiyor. Ya da sözlükte bilmediğimiz bir iletişim türü keşfedildi.
eminim ki bulunan kızdır. üstelik her gün sözlüğe fotoğraf atanlardan kat kat güzeldir.
--spoiler--
hem de neler neler atıyordur. Islanmış külodunu atan mı dersin, vajina fotosu atan mı dersin.
--spoiler--

Sözlük kızlarını, ıslanmış külot ve kuku fotosu atmaları konusunda yüreklendiren kanatlı hanımı tebrik ediyorum. kukuların ve külotların karışmaması için önlemler almak şart oldu şimdi. Hangisi kiminse ona göre kategorize etmek lazım.
Seviye iyice düşmüş.
--spoiler--
arkadaşlar vajina nedir?
--spoiler--

arkadaş felsefik girmiş.

tropikal meyve olabilir mi abi?
Yoktur, güzel bir burada takılmaz çünkü zaten egosunu reelde gerektiği kadar tatmin eden kişiler hayatında boldur.
Zaten sözlüğe foto atıyorsa çok güzel değildir bir de yüzünü kapatıyor ki belli olmasın diye.
hayallerde yaşıyor bazı ibneler.
Sözlükte kız mı kaldı lan olanlarda sözlüğe fotoğrafını zaten salıyor.
(bkz: kedimi kim yedi1)
Evet buyrun soruları alayım. *
dün attım ya şekerlerim.
sözlükte güzel kadın olduğunu düşünmüyorum. hepsi birer safinaz.
Onlar kendini biliyor. Evet evet sen çiçi kıs.
gereksiz kızdır. en güzelini biz biliyoruz zira kendisi bizimdir zaten. o nedenle boş.