1. 1.
    varla yok arasında bir şeydir.
    4 -2 ... afrasiyap
  2. 2.
    namusunu sorgulamak haddimize değil elbet fakat bunu neden yapıyor? sevgili kardeşim beş dakika geçirsen şu sözlükte nasıl bi ortamın olduğunu anlayabilirsin; buna rağmen niçin böyle bi salaklığa tenezzül ediyosun? anlamlandıramıyorum.
    11 -1 ... agnottott
  3. 3.
    Kusura bakmayin ama size mi kaldi?
    ... potluvese
  4. 4.
    Sözlüğün namusudur artık. Bacımsın.
    2 -1 ... xyclonb
  5. 5.
    sorgulanır.

böyle bir çok yazar mevcuttur.
    3 -1 ... soren
  6. 6.
    ilgi eksikliğindendir. Abazalar halleder rahat olun.
    4 -1 ... demonic lexicographer
  7. 7.
    avcuna uzun bir obje alıp "işte böyle handjob yapıyorum." mesajı veren muhafazakar ve dindar görünümlü eskortlarınki hariç kimse bilemez.
    5 -1 ... fanfan la tulipe
  8. 8.
    namus kavramı 3. dünya ülkelerinde karısı kızı kendi dizinin dibinden ayrılmasın hep benim egemenliğim altında yaşasın kafasındaki kafatasçılar tarafından ortaya atılmış bir sav olduğu için kız tarafından umursanmayacak durumdur. namus namus diye gezenlerin eğitim seviyeleri, kültür ve bilgi birikimlerini, çalıştıkları meslekleri ve geçmiş yaşamındaki aktivitelerini irdelersiniz illa bi yerde boka saplancaksınızdır emin olun. o yüzden kim nasıl yaşamak istiyorsa yaşasın, başkalarının üzerinizde yarattığı baskılarla şu kısacık ömrü heba etmeyin. özgür bireylersiniz, tadını çıkarın.
    3 -2 ... kiminanir vol2 special edition
  9. 9.
    aldatırken hiç namustan bahseden yok..azdırıcı ikinci kadınları kısıtlayın artık.
    ... yuliasinigir
  10. 10.
    bacak arasında değildir.
    ... priyatna paznakomitsa