1. 1.
    Dünya üzerinde hâlâ aç insanlar var.
    hâlâ insanlar ölmeye devam ediyor.
    çocuklar mutlu değil.
    adam kayırmaya, kadrolaşmaya, ayrımcılığa isyan ediyorum.
    11 ... sessiz geveze
  2. 1.
    birilerinin yıllarca emek verip elde edemediği bir şeyi, kimilerinin hiç çaba sarfetmeden elde edebilmesi. Sadece sözlüğe değil tüm dünyaya isyanımdır.
    6 ... ben az konusurum sen cok anla
  3. 2.
    Otobüs biletine 2 tl zam gelmiş. Ben otogarda bisküvi falan alıyordum o paraya.
    3 ... ecevit mavisi
  4. 3.
    söveriiim gelmişine geçmişinee ayııp sayyyıppp.
    2 ... yavuz ve unicorn
  5. 4.
    hala bir iş bulamadım ulan, yanarım okuduğum yıllara, dirsek çürüttüğüm sıralara, "bir gün eli ekmek görecek" diye sırtımı sıvazlayan anama yanarım.
    3 ... cerasus
  6. 5.
    odalarimizi toplamadik diye annem oyle bi dramatize etti ki, "bosa yasamisim"a bagladi. bi kac gun eve huzur yok. kardesim inat, annem inat, kucucuk cocuk var evde o bile inat. anasini satiyim hastanede stajim var, okulda sinavlarim var hocalar beni laf yetistiremedikleri kardeslerimin yancilariyim, avukatlariyim diye sevmiyo da.

gelin ustume gelin teker teker gelseydiniz keske ben kaldiririm da uni sinavina da ayri calismam lazim vakit yok kafam kaldirmiyo.
    2 ... leperuj
  7. 6.
    sözlüğe bir isyan bırak
    24 -2 ... karlan
  8. 7.
    yazar olmanın bu derece zor olmasıdır. belki içimde yazmak istediğim bir çok şey varken bi anda son bulabilecek bi şey.
    ... darknecessities
  9. 8.
    Adalet yooookkk!
    3 ... soparball
  10. 9.
    Kilis bombalanıyor, ses yok.
    Bir dünya Suriyeli terörist ülkemde bana tehdit için bekletiliyor, ses yok.
    işsizlik tavan, ses yok.
    Tayyip yiyor yandaşları artıklarında, ses yok.
    Her yerde aç insanlar zenginin çöpüne muhtaçlar, ses yok.
    Her şeye zam var maaşlara olanı vergilerle sıfırlıyorlar buna da ses yok. içimdeki isyanları biriktiriyorum...
    4 -1 ... ne suscam be