1. 1.
  beni düşündüren konudur. 28 yaşında birisi 10 milyona almış diye heryer de haber var.

  bu 2 sözlük bu kadar para eder mi? acaba ulan bu sitede neymiş diye merak edip gelecek olanlar mı amaçlandı? madem bu kadar değerli bi site sattılar yarısını 1 kişiye.
  bi kadro ekip v.s satılsa anlarım ama 1 kişiye gelipte yüzde 50 hisseyi satmazlar. hisse satışında maksat alan kişinin çevresinin genişliğidir. bu sayede daha popüler olur.
  ... bel gamzeli erkek
 2. 2.
  ihtimali çok yüksek olan olasılıktır.

  ben kimsenin toplasan 300-350 online yazarı olan, sol frame inde am, göt, meme başlığı eksik olmayan uludağ sözlük'le, neredeyse bütün yazar kadrosu lisesilerden oluşan, içeriği "ananın amına beton dökerim" seviyesinde olan inci sözlük'ün %50'sine 10 milyon lira verecek kadar salak olduğunu sanmıyorum. hele ki sektör itibarıyla kılı kırk yarması gereken bir müteaahitin vereceğini hiç sanmıyorum. ya rakamlar viral olsun diye şişirilmiş, ya satışın tamamı viral.
  ... petrauskas
 3. 3.
  sputnik yalan haber yapmaz gibi.

  https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
  ... true
 4. 4.
  satılsa ne olur,
  satılmasa ne olur,
  ne fark eder, elinde sözlük var malının değeri düşecek diye mi korkuyorsun....
  ... mukukulu
 5. 5.
  Sözlük'ün kurucusu ismail Alpen, yoğun olarak siyasi tartışmaların yaşandığı bir platform olarak tanımladığı Uludağ Sözlük'te 3 milyon konu başlığıyla ilgili 22 milyon yazı (entry) yer aldığı bilgisini verdi.

  ismailcim, meme olayını siyasallaştırmış.
  ... make it bounce