1. 1.
  (bkz: zaman kötü)
  2 ... usualsuspects
 2. 2.
  bir biber dolması değildir. o yüzden bir işe yaramaz.
  3 ... esrariko sikoko
 3. 3.
  Uludağ ovası, bilinçaltı yuvası.

  Üzücü sorunsal.
  3 ... gercekesit
 4. 4.
  modların suçudur. ben mod olsam erkeklerin hepsini siktir ederdim. kimse kusura bakmasın ahaha diye mesaj atardım hatta. siliksin ibne derdim. mütiş eğlenirdim ve sevgili sözlük kızlarıyla huzur dolu günler geçirirdim. ulan hayali bile güzel şerefsizim. mal dolu bu sözlükte.
  7 -2 ... kukla
 5. 5.
  sorunsan değil realite. eli şeyinde, av peşinde dolanan çakal sürüsü kaynıyor sözlük görünümlü bu forumda. ne kadar gerizekalı, seviyesiz, düzeysiz, ahlaksız varsa hala yazmaya devam ediyor ve sözlüğün sahibi-yönetimi her ne haltsa bir bok yapmıyor bu tür yaratıklara. eminim sosyal hayatta her daim gerekli olan ahlak, etik vs kavramları, burada para uğruna hoş gören, göz yuman kapitalist bir patronun * bunda günahı çok ve buradaki her pislikten ona da bir pay var. Unutmasın bunu!
  2 ... bana abi deme asuman
 6. 6.
  90 larin sonu 2000 lerin basi dogan nesilin sorun teskil ettigidir. 25 yas alti giremez diyeceksin bak bakalim sorunsal kaliyor mu!
  2 ... sapka yapamayan cuheyla
 7. 7.
  (bkz: sapık dolması)

  sözlük yöresinin nadide lezzetlerinden birisidir.
  3 ... drasniya prensi kheldar
 8. 8.
  Sol framede ensestinden tut, sikiş sokuşa kadar her türlü başlık açılması ile gördüğüm durum. Lan mercimek beyinliler, öyle sikiş sokuş başlığı açarak kız tavlanmaz, tatmin de olmazsınız. Bu amaçlar için yapılmış onlarca site var, gidin oralarda tatmin edin kendinizi!!!
  14 -2 ... kibarlik budalasi
 9. 9.
  son gelen akinlarla birlikte bas gosterendir.
  ... i m a fucking matt damon
 10. 10.
  Büyük sorunsaldır. Üf.
  ... rapcanlan