1. 1.
    böyle bir aşk yok.
    kedili kullanıcı isimleri, kedi resimleri, kediye sahip kullanıcı başlıkları. vs. vs.
    sözlüğün totemi kedi de ben mi bilmiyorum ne.
    ... durak bilgi
  2. 2.
    Sözlüğün pussy aşkıdır.
    -1 ... karetta karettalar da ucar
  3. 3.
    hep ekşiden türedi bunlar yıllar önce. kedi sevmek, yağmurda kitap okumak falan. evet hayvanları seviyoruz da, kedi romantizmi çok ilginç. mesela neden kertenkele romantizmi yok? kertenkele hayvan değil mi? sırf sevimli hayvanları mı sevmeliyiz? aklımda deli sorular.
    1 ... daikokuten
  4. 4.
    gün gelecek dünyayı kediler yönetecek. şimdiden yerinizi alın.

t: sözlük yazarlarının kedilere olan tutumu.
    ... fastest man alive
  5. 5.
    sanal alemin sevişme dansıdır kedi sevgisi.

libidosu çağlayan, kabına sığmayıp taşan meriç ve melislerin tek yürek olmasını sağlayan bir muhabbet tellalıdır kedi sevgisi.

diyorum diyorum anlatamıyorum.

bunlar diyorum aynı familyadan diyorum, kendi aralarında paslaşıyor ve bir şekilde anlaşıyor diyorum.

artık görmezden gelin yani ne yapalım?
    1 -1 ... kinamiyo takao
  6. 6.
    sözlüğün kedi aşkı
    Boyle kedileri sevdigim dogrudur.
    1 -5 ... pembepapyonlufil
  7. 7.
    (bkz: bir prim aracı olarak kedi) kediyi severiz ama insanların onları kendi çıkarları için kullanmalarının sonuna kadar karşıyız.
    -1 ... entente cordiale
  8. 8.
    primci kedi edebiyatı 21. yy. en büyük sorunlarından biri bence.
    2 -2 ... modern zaman filozofu
  9. 9.
    Kedimle yaşamaya başlamadan önce yukarıdaki yorumlardan daha sertlerini yapabilirdim.

Ama öyle değilmiş işte. inanın ki prim kasmak falan değil. Onlar hayatınızın ortasına yerleşiyor, hem de bütün bencillikleriyle. Her hareketi öyle tatlı, her oyunu öyle şapşik ki paylaşmak istiyor insan. Başkaları da görsün pozitif etkilensin istiyor.

Hatta bana bıraksanız durmadan onu anlatabilirim. Hayatta beni en mutlu eden şey kendisi. Depresyona girmemi, aşırı sinirlenmemi engelliyor. Onu izlemek terapi gibi.

O kadar anlattım ama sizi de anlıyorum. Kedim yokken bana da anlatsalar asla anlayamazdım. O yüzden idare edin bizi. Biz de çok şey etmeyelim tabi. Öyle güle oynaya geçinelim.

Şuraya ekliyim o şapşik suratımı. Görün ne kadar tatlı.

Şaka şaka.
    12 -4 ... darked
  10. 10.
    Bu aşkın sebebi sözlük değil kedilerdir.
    1 ... insectoidzz