1. 1.
  Bu başlığı yaş büyüklüğü sebebiyle kendimi tatmin etmek için yahut burada ufak çaplı gündem oluşturayım vs. amaçlarıyla açmıyorum.

  Gerçekten, eğer bunu herhangi bir yetki sahibi okursa fikrimi beyan etmek için açıyorum.

  Bu sözlüğe yaklaşık olarak 2 sene önce üyeydim. Sol frame'de saçma sapan bir başlık görmeye şaşırırdım. Fikir alışverişinde bulunmadığım gün olmazdı sözlükte. 2 sene sonra geçen gün tekrar üye oldum. Ve gerçekten şok geçirdim. O sözlük gitmiş, çoluk çocuk sözlüğü gelmiş. Yahu sol frame'nin haline bak. insanların dinine sövenler, ırkçılık yapanlar, etnik köken taşlayanlar şunlar bunlar.

  Bunları sözlüğe alırken bir şey yapamazsın. Sözlüğe girmek için 1 ay adam akıllı yazar sonra özüne döner. Ama sözlüğe aldıktan sonra hala barındırıyorsan o zaman sözlük kalitesini kendi ellerine bitirmiş olursun.

  Ben, eskiden de bu sözlüğü kullanan birisi olarak uyarıyorum sadece. Sözlük gerçekten çocuk yuvası olmuş. Yukarıda da bahsettiğim gibi, mesele yaş değil, mesele kaliteli sözlük. ister çocuk ister yetişkin, insanların değerlerine hakaret barındıran herkese bir çare bulunmalı. Benim naçizane önerimdir. ( Gören olur mu muamma, ben yazmış olayım da. )
  4 ... ebuabdullah
 2. 2.
  aktif müslüman yazarları şutlamak , herhangi bir müslüman kullanıcıyı sözlüğe almamak. bu zaten kaliteyi tavan yapmaya yetecektir. sözlük rahat bir nefes alır.
  -7 ... cok balo gordum
 3. 3.
  Yine dediğim gibi konu başlıklı sayfalar olursa herkes ilgi alanına sahip sayfalarda yazar.

  Örneğin kum havuzu başlığında çocuklar yazar. Kumda oynamayı severler nede olsa.
  1 ... saveas
 4. 4.
  Reddit e benzemeliyiz. Oyunlar bölümü, spor, kadınlar, cinsellik, 18 üzeri, spor, futbol vs ana başlıklar açılmalı, trend topic geliştirimeli, yazarların kendilerine ait blog benzeri sayfaları olmalıdır, tabiki herkes yazar olmamalı, ekşi gibi eleme sistemi getirimelidir.
  2 -1 ... just millionaire
 5. 4.
  (bkz: liseliler dışarı)
  2 ... randal simmons
 6. 5.
  Ayak fotoğrafları değildir.
  3 ... ultraviyole
 7. 6.
  en az 3 tane daha oytunkaran gerek. evet.
  6 -2 ... oytunkaran
 8. 7.
  cahil, fakir, ülkücü, kemalist, troll yazarların silinmesi akabinde sözlük hak ettiği yerde olacaktır.
  3 ... homo odunus
 9. 8.
  trolleri sözlükten atmak.

  yalnız bazen öyle troller var ki herifler kaliteli yazıyor. hani insanın trollük yapacaksanız da böyle yapın diyesi geliyor. işte bunlar atılmasın ama diğer bütün troller atılabilir.
  2 -1 ... narsist prens
 10. 9.
  Gece 12 den sonra hormon seviyesi yükselen abaza yazarlarımızı sözlükten çıkaralım kampanyası başlatalım dedirtir.
  5 -1 ... whosmx