1. 1.
  (bkz: sapanla uçak düşüren adam)
  -2 ... sapanla ucak dusuren adam
 2. 2.
  (bkz: hanım çayları hazırla bak kim geldi)
  2 ... la havle vela corvette
 3. 3.
  sözlüğü propagandaya alet eden; din,devlet,siyaset,etnik konularda ayar verici başlıklar açıp yandaşından artı oy, hasmından eksi oy alıp öyle ya da böyle propaganda yapan yazar.
  1 ... darksaga
 4. 4.
  bu baslik bana cem yilmaz in; gul agaci degilem her gelene egilem sozunu hatirlatti. bir tatli huzur almaya mi geldik biz buraya?.
  2 ... tekerlegibulanadam
 5. 5.
  abidik gubidik basliklar acan, akil yaslari bir turlu gelisememis olan, oy vermeyi hic bir sekilde beceremeyen, kendi dusuncesini yazamayip baskasina yazdiran ve yazan, sol frame in icine eden, trolluk yapan, kisiler hakkinda salak sacma dedikodular cikaran yazarlardir.

  arkadasim; o yazara gicik oldum eksi vereyim, o benim kankam arti vereyim, oyle olmaz bu oy verme isi? ya da bilmem kim o entryi artila/eksile dedi, o derse yapmam sart dersen olmaz bu is. begeniyosan, ya da begenmiyorsan oy ver. ne bu ya?
  6 ... komsu kizi duriye
 6. 6.
  "bana bakmayın, ben zaten yeterince 6.nesilim" dedirten paranoya..
  1 -1 ... golhiat
 7. 7.
  (1)Gerek saçma başlıklar açan, (bkz: Saçma başlıklar) Gerekse sözlükteki diğer yazarların huzurunu bozan ve bu durumdan bir şey anlayamadığımız. Haylen şu anda da süren ve gereksiz* başlık açan gruptur. (2)Spor ile ilgili başlıklar açarak milleti galeyana getirmeye çalışan gruptur. (3)internetten bulunmuş saçma ve uzun başlıklar açarak sözlüğün sözlük görevini yitirmesine neden olan kişilerdir.*
  1 ... efekan candan
 8. 8.
  akp ' li troller

  chp ' li troller

  mhp ' li troller

  diğer partili Troller

  not : " akp , mhp , chp ve diğer partileri tutan iyi insanları tenzih ederim . "
  2 -1 ... cikooo
 9. 9.
  biri de çıkıp şuraya zall yazamamış lan.. garip?
  ... yok devenin bale pabucu
 10. 10.
  Hiç bi una yumurtaya karışmayan kurabiye beyinli yazarlardır.
  ... jeepebinenbakkal