1. ?.
  fucker mı ne fuckerı fucker ne arar la sözlükte denilerek saçmalanabilir anca. ayrıca sanki sütaş ayran başlığında kaç entry varsa ona göre değerlendirelim*
  2 -1 ... dont you want somebody to love
 2. ?.
  ben geçenlerde yine kahvaltı için londraya giderken..johnnie walker black label'ımı yudumlayıp sözlükte gezinirken bu başlığı görüp çok şaşırmama neden olan olay.
  ... diregin dibinden tac
 3. ?.
  yalakalık olmadan yazmaya hak bulabildiğin yerlerin sözlükler olmasıdır..
  1 ... tenerlili
 4. ?.
  fakirliği johnnie walker blue label tüketimiyle orantılayan aksi gibi yazarların sağlıklı bi hayat sürme eğiliminde olup alkol tüketmeme ihtimalini göz ardı eden zengin olsada kurtulsak yazarlarda mevcuttur.
  ... hasgilraen
 5. 1.
  bizi inkara sürükler. hayır dostum biz çok zenginiz. bunu sana ispatlayacağız göt lalesi. önemli olan kalitedir, önemli olan arz talep eğrisi, önemli olan orası burasıdır. seni zibidi. dibini görmeyiz biz mesela içtiğimizin. tabağımızı sıyırmayız. çorba tasında kalan son damlaları çorba tasını kaldırarak kaşıklamayız. seni pislik. ipliğimizi pazara çıkaramayacaksın. biz gösteriş meraklısı aptallardan değiliz. en kaliteli şarapları gazete kağıdına sarıp içeriz. bize fakir diyerek bir ayakkabıya verdiğimiz üçyüz lirayı hasır altı edemezsin. hem en pahalı elbiseyi giyip, hem kilo işi çamaşır sevdasına tutulduğumuzu yabana atamazsın. değiliz işte değiliz. önemli olan para değil aşktır, önemli olan para değil miktarıdır. en pahalısından iki telefon sahibi oluşumuzu ama çağrı bırakmanın müptelası oluşumuzu, bir pipetten tek kolayı yudumlayışımızı, romantizmimizi silip atamazsın.

  büyüdüğümüz villanın kapısına dikkat aidsli köpek var yazmaktan, parasızı hor görmekten çekinmeyiz. bilmem söyledim mi biz zenginiz. sen beni bir de içerken gör.
  3 ... sevi yordun beni cok
 6. 2.
  kıstasını içki markası alan insanlar için beyinlerin fakirliği had safhada olduğu doğrudur.
  ... homoeconomicus
 7. 3.
  bu gayet doğal bir durumdur ve hatta doğanın kanunudur. parası olan adam ne yapsın sözlükte? zengin adam arabasına biner, üç beş kız tavlar ve gece bu kızlara çakar. biz de burda açlıktan nefesimiz kokana kadar yazarız.
  ... rin tin tin
 8. 4.
  sözlüğün merhametli olmasındandır.

  -biz o kadar fakirik ki.. fukarağlıktan beni amcam doğurmuş.

  -gözün kür olsun fakirlik.
  2 ... m m m
 9. 5.
  (bkz: açız aq)
  1 ... aufwiedersehen
 10. 6.
  fakir edebiyatından bahsediyor ya da entrylerin içerikleriyle ilgili birşey söylemeye çalışıyor, evet evet kesinlikle öyle bir ironi olmalı siz devam edin ben bulacağım...
  (bkz: durun vurmayın o masum)
  ... akardia