1. 1.
    Geçen sene yazın başıma gelen olaydır. Her şey Evde sessiz sessiz sözlüğe girip takılırken bir anda mesaj kutusunun yanmasıyla başladı. Halbuki işlerin böyle olacağını hiç hesap etmemiştim. Gelen mesajda sözlüğün en iyi yazarı en çok entry giren yazarı en popüler yazarı gibi övgülerle doluydu.

ilk başta elbette utandım hem beni kandırıp duygularımla oynamak isteyen hain jimmy kukla Tengri budun veya Totonok olduğunu düşündüm. Mesajları geçiştirmeli ama tüm karizmamla cevaplamaya devam ettim.

Bir yandan kandırılıyor muyum diye düşünürken bir yanda da hoşuma gitmeye başladı. Mesajlar Mesajları takip etti. Her şey o kadar hızlı gelişti ki artık gerçek olduğuna inanmaya başladım.

Mesajlaşmamızın üçüncü günüydü sözlüğün kastığı sıcağın göttü terlettiği bir temmuz sabahıydı. Gene tüm karizmamla entry girip sözlüğü aydınlatırken diğer yandan küçük hanımla mesajlaşıyordum. O arada her zaman olduğu gibi karizmamı ve ünümü kıskanan hain modlar tarafından çaylak düşürüldüm.

Dünyam başıma yıkılmış kaç zamandır görüştüğüm kızla iletişimim kopmuştu. Bu halime isyan eden bir entry girip giydirmiştim ki bir mesaj daha geldi. Telefon numaram bu üzülme diye.

Ardından whatsappta mesajlaşmalar sohbetler derken beklediğim teklif geldi. Yaz tatili için tek başıma sizin oraya geliyorum buluşalım mı? Ben neye hayır dedim ki buna hayır diyeyim. Zaten whatsaptta fotoğrafını görüp ağzımın suyu akmış elbet kabul ettim.

Geri kalanı anlatamam özeldir sonuçta o güzel seksi kız hala yazar ondan kusura bakmayın ama ne geceydi be. Evet.
    8 -7 ... oytunkaran
  2. 2.
    Oytunkaran'ın da şizofreni olduğunu öğrenmeye sebebiyet veren kızdır.
    Yani varsa, kız sözlükte hende sexi.
    Komik.
    5 -1 ... promer
  3. 3.
    En seksi olduğu konusu tartışmalı olan başlık.

Not : Oytun ben sana inanmam oğlum.
    ... sirazagiden
  4. 4.
    -ben neye hayır dedim ki buna hayır diyim-

Oytunun şu ana kadar ki en iyi esprilerinden biri bence bu.

Serin hikayeler yazdıran eylem.
    1 ... yazar x
  5. 5.
    Sözlükte kız bulmam imkansıza yakın, en azından ben görmüyorum...
    ... emrekanat12
  6. 6.
    Yoo ben öyle birşey hatırlamıyorum.
    5 ... mdayd
  7. 7.
    Çocuk 100 bin entry girince kafayı oynattı, normaldir.
    1 ... yildizlarin altinda
  8. 8.
    - Oytun sen "evet" dahil 3 cümleden fazla yazabiliyor muydun ya?

+ evet!

Yaz yaz, bu tarihi bir kenara yaz.
    1 ... kaplumbaga mottosu
  9. 9.
    olur böyle şeyler çok da büyütmemek gerekir esasen..

neler neler oldu gel zaman git zaman..
    ... artificialhuman