1. .
  nedenler dahilinde yapılacak eylemdir.

  nitekim her mantık sahibi insan eksilediğinde kişiye olan sinirinden değil ak partiyle içinde bulunduğu fikir ayrılığından dolayı eksiliyordur.

  (bkz: özgür düşünceler)
  1 -1 ... serox
 2. .
  muhtemelen kömür dağıtımları, başbakan'ın yaptığı gaflar, kendi zihniyetinin, fanatik olduğu partisinin ülke başına geçememesinin hazmı zor durumu, bir de karış karış ülke toprağının satılması* ha unutmadan bir de gemicik... çok haklılar, gerçekten...
  3 -7 ... lightsaber
 3. .
  sözlükteki ak parti yalakalığını dengelemeye yetmeyen nefrettir.

  salaklıkla karışık olan hede ise, herkesin böyle düzenbaz bir partiyi sevmesini beklemektir.
  9 -2 ... fink ployd
 4. .
  sözlüğün, işçilerin, işsizlerin, öğrencilerin, çiftçilerin, evine ekmek götüremeyen babaların, oğlu şehit düşen anaların..

  işin özü, şerefi ve haysiyeti olan insanların, şerefsiz ve haysiyetsiz insanlardan nefreti ile eş değer düşmanlığıdır.

  din, başörtüsü yeterince götürdü, baktınız yemiyor millet artık, ulan ezik edebiyatı yapalım biraz dediniz değil mi..

  bakalım yiyecek mi bu millet.
  18 -5 ... kozalak
 5. .
  akp düşmalığı yoktur.

  kemalist kızının kuaförüne, izmir in gavurluğuna, başbakanın 100 milyarlık saatine, kılıçdaroğu na atılan boklara, kemalistlere edilen hakaretlere düşmanlık vardır.
  16 -4 ... machados
 6. .
  akp düşmanlığı elbette yoktur. ancak bir takım tutar gibi siyasi parti tutan taraftara, dini satan tüccarlara, göt yalayıcılığına duyulan tepki vardır. (göt kelimesi biraz ayıp olduysa (bakınız: yalaka))
  5 ... golhiat
 7. .
  sıçmıktan konu ortaya atmaktır. yapılan hakaretlerin görmezden gelinmesi, ölen işçilere kader diyen zihniyetin sevgi seliyle karşılanması ne kadar mümkün değilse, akıllı zihinlerde de o kadarcık düşmanlık bırakın olsun. sanki siz chp aşkından çorapla yatıyorsunuz a.q. yapmadığınız yere vurma kalmadı. ne zaman bir chp linin adamın pipisine kadar eleştirdiğini gördünüz ulan?! insanda biraz ar olur ar.
  6 ... alayina sokayim
 8. .
  (bkz: muhalefet sözlük)
  ... prozaccum
 9. .
  (bkz: anladık yandaş yazarsın da bu mallık niye)
  3 ... alles