1. 1.
    asla katılmadığım iddia. sözlük bir bilgi paylaşımı, toplumsal konuların tartışıldığı, farklı fikirlerin sunulduğu bir ortam. Birbirimize ışık tutmak için buradayız. Başlıklara bakıyorum da hiç bunun aksine rastlamadım. Bel altı başlıklar bile cinsel farkındalık için. Hele aynı kişinin en az beş farklı kişiye aynı mesajları atıp konuşmaya çalıştığını ne gördüm ne duydum. Söylentisine bile inanmadım. Hemen dişi bireyin yazdığı bir yazıyı alıntı yapıp mesaj kutusuna damlamak, slm nbr yazmak, anın görüntüsünden bir görüntüye “ sen bizi zaten hiç çağırma” yazmak. Hayır, Bir sözlük erkeği bu kadar yaratıcılıktan noksan olamaz. En azından farklı bir concept geliştirir. Hem canım Bu kadar zavallı mı anca kadınlarla sözlükten konuşabiliyor? Bir çeşit ekmek kapısı mı burası? Renksiz hayatında bir Eğlence yeri mi? Hiç ilgi görmediği hayatında, burada yazdığı saçma sapık şeylerle ilgi görüp, bir tarafı şaha mı kalkıyor? Hayır, lütfen bu kara lekeyi sürmeyin sözlük kullanıcılarına.
    Edit: çok mesaj geldi cevap vermeyeceğim. Ayrıntılı bilgi: https://m.uludagsozluk.com/e/40542347/
    7 -1 ... daisyfuller
  2. 2.
    Ben bu insanları kınamıyorum. Arz talep ilişkisi. isteyen istediğine adab kuralları çerçevesinde yürür. Ancak kız ya da erkek karşılık vermezse geri çekilmesini de bilmeli taraflar.

sorun burada başlıyor. Sizinle konuşmak, sevgili olmak istemeyen her kadın bir anda kaşar damgası yiyor. Sanki bulunmaz hint kumaşı amk abazanı, hiçbir şekilde reddedilmeyi sindiremiyor.
    Asıl üzücü olan böyle asalaklar yüzünden sözlüklerin geldiği vaziyet.
    13 -1 ... 11 haziran
  3. 3.
    Yıllardır denemediğim bir sözlük hareketi. Kadın bulmak nedir, pazarda erik mi arıyorsun.
    1 ... degeneration