1. 1.
  erken teshisle tedavisi mumkundur.**
  1 ... zzg
 2. 2.
  efenim 2 cesittir
  ilki yaygara kopararak bırakma, ikincisi sessizce bırakma

  yaygara kopararak bırakma : yazar sahsiyet sozlugu bıraktıgını ya 1-2 entry ile ya gelismelere yazarak ya da diger yazarlara mesaj gerceklestirir, bu durum ya "ulan acaba gitme, yapma etme diyen olur mu?" merakının sonucudur ya da yazar kişi bırakmaya niyetli degildir blof yapıyordur

  sesizce bırakma : bu bırakma tarzında ise yazar sahsiyet diger yazarlardan hicbirine haber etmeden ortadan kaybolur, ilk bir kaç gun yazarın yoklugu anlasılmaz, anlasılsa da is, güc oldugu sanılır lakin yazarın bir hafta kadar entry girmemesi uzerine "hastir lan bıraktı galiba" soylentileri bırakan yazarı seven yazarlar arasında dolasmaya baslar, bu sure 2-3 haftaya cıktıgında yazar kişinin sozlugu bıraktıgı tescillenmiş olur

  not : anlatılan yontemler sadece bilgilendirme amaclı olup, hiçbir yazarın evde denemesi tavsiye edilmemektedir.
  3 -1 ... dopdop
 3. 3.
  atılıncaya kadar aşağalayıcı türden başlıkları sıralamak
  1 ... akrep
 4. 4.
  kiralık hacker tutmaktır.
  1 ... the kene
 5. 5.
  moderatörlere bulaşmak -beşiktaşa yakası paçası açılmadık küfürler girmek
  ... enterezan
 6. 6.
  moderasyona gidip, "biliyorum, hazır değilsiniz sözlüğü bırakmama, ne olur ağlama zall. söz veriyorum oyuncakbulut, sık sık ziyaret edeceğim sizi. sms atarım, idare edersiniz. ama july, tamam artık, bak kazağımı sırılsıklam yaptın gözyaşlarınla." diyerek, güzellikle bırakmaktır.
  1 ... tepesersemi
 7. 7.
  (bkz: ctrl+w)
  1 ... nazo gibisi
 8. 8.
  sözlükten soğumak öncelikli şarttır. bunu yapmak için itina ile 3-4 dallama yazar seçilir ve entryleri büyük bir dikkatle sindire sindire okunur. zamanla yazar ya sözlükten soğuyarak bırakır ya da dallama olarak sözlüğün başına bela olur ve bir noktada silikler arasındaki yerini alır.

  (bkz: bunu evde denemeyin)
  ... spaltula
 9. 9.
  japon tarzı yöntemler meseleyi kökünden çözmeye yarar.

  parmakların kırılması, bilgisayarın patlatılması, hesap şifresinin ve email adresinin alkollü bir zamanda değiştirilmesi; bir kız arkadaş edinilmesi, telekom faturalarının ödenemeyecek reddeye gelene kadar bekletilmesi en makul yöntemlerdendir.
  ... bl
 10. 10.
  internet faturasını yatırmamak.
  1 ... klavye bakterisi