1. ?.
  avrupa parlamentosunda tartışılmaya başlanmış konudur. tüm o parlamenterlerin hepsi tarihçi olduklarından(!) biz üye olmadan ispatlamaları beklenmektedir.
  (bkz: 2006 yili ap ilerleme raporu ve turkiye) *
  1 ... kara hilal
 2. ?.
  (bkz: bir bu eksikti)
  ... vurucu tim burton
 3. ?.
  iddialarla tartışılmaya açılmış olan sözde soykırımdır. sanırım yeni hedef mardin'dir.http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=203629
  ayrıca biz demiştik;

  şimdi
  --spoiler--
  tam zamanıdır bir slogan atmanın. sözlük olarak harekete geçmeli ve
  (bkz: suryani soykirimi yapmadık diyelim kampanyasi)
  (bkz: rum soykirimi yapmadık diyelim kampanyasi)
  (bkz: ermeni soykirimi yapmadık diyelim kampanyasi)
  şeklinde kampanyalarla sesimizi avrupa parlamentosuna duyurmalıyız.
  --spoiler--

  (#609338)
  2 ... kara hilal
 4. 0.
  tarihi bilgi ve belgeden yoksun olduğu halde süryani soykırımının olmadığını savunmak yalnızca abesle iştigaldir. süryani soykırımının olmadığını iddaa edenler, önyargılarınızın dışında sahip olduğunuz başka bir şey var mı? ya da ortadoğu'nun en kadim haklarından biri olan süryanilerin(5000 yıldan fazla) neden günümüzde avrupa, abd ve avustralya'da yaşadıklarının sebebini merak ettiniz mi? süryani soykırımının olduğunu savunan biri değilim ancak belgesiz ve bilgisiz fikir sahibi olmanın ne kadar yanlış olduğunu hatırlatmak istedim. ufak bir ayrıntı: 1915'te anadolu'da yaşayan her 3 kişiden 1'i hristiyan idi. bunca adam nereye kayboldu sizce?
  -1 ... diyonsos
 5. 1.
  sözde ermeni soykırımı gibi masabaşında hazılanmış bir tez değildir; araştırılmalı, üzerine gidilmelidir lakin biraz tarih bilen kişi bile bunun dayatma olamayacağını da bilir.

  zaten bu, türkiye nin bağımsız olarak incelemesi gereken bir iddiadır.

  ayrıca doğruluğu kanıtlanması halinde zaten ab yahut herhangi bir uluslararası kuruluş, türkiye den bunun için özür beklemez, bekleyemez çünkü bu ırksal değil dini bir olaydır, dini olarak değerlendirilir.
  ... disco inferno
 6. 2.
  sözde ermeni soykırımının abd'de geçmesinden cesaretlenenlerin kabul ettirmeye çalıştığı $ey.

  http://www.yenicaggazetes...r/haberdetay.php?hit=2621
  ... darkness nights
 7. 3.
  birçok uluslararası projeye liderlik edecek ve çok gezecek olan cumhurbaşkanı abdullah gül'ün "bu karar türk halkını bağlamaz" şeklinde niteleyeceği ve önemsemeyeceği kararlar silsilesinin bir tezahürüdür...

  (bkz: içerde gerici dışarda verici olmak)
  2 ... paleface