1. 211.
    Hep yapıyorum devamlı olarak. Bakıyorum karşıdaki eleman anlamayacak yada anlamış gibi yapıp büllüğüne takmayacak boşuna kendimi yormuyorum.
    ... okunmusbarbunya08
  2. 210.
    anlaşılmayacağınızdan emin olduğunuz andır.
    anlaşılma istenci güç kadar önemlidir insan için, lakin defalarca denenip hüsrana uğranıldıysa susarsınız. acıdır.
    daha acısı da şudur; orası terk edilmelidir, bilirsiniz ama terk edemezsiniz.
    mahkumlarla bir hissedersiniz kendinizi.
    1 ... miss stoner
  3. 209.
    Değiştirebilecek mi ki bir şeyleri ya da bu kadar yorulmuşken ne diyebilirim ki.
    2 ... hahahahaha
  4. 208.
    Söylenecek*
    Söylenecek sözlerin aslında birşey ifade etmeyeceğinin fark edildiği anda yapilan fiiliyattır.
    1 ... redcap
  5. 207.
    Ne anlatcan ki burnundan kıl aldırmayan insanlara? Birini kazanmış, kaybetmiş çok umrunda mı kimsenin..
    empati yoksunu, kendini haklı gören, haksız olduğunu bilse dahi adım atmayan karşısındakini önemsemeyen insana ne anlatcan?
    Çekti gitti, haklı oldu. Çok zekice amk. Tebrik etmek lazım.
    Ne anlatalım olum biz?
    1 ... son picikan
  6. 206.
    iflah olmayacak insanlara bir şeyler anlatmaya çalışmanın gereksizliğini fark eden insandır muhtemelen.
    1 ... obijol
  7. 205.
    Söylesem faydası yok sussam Gönül razı değil der Fuzuli bazen insan söylediklerinin önemli olmasına rağmen etkisiz olacağını düşünerek susar,
    1 ... deli hasim
  8. 204.
    En iyisidir, kendimize kabul ettirebildiysek karşımızdaki mahlukatın önemi yoktur.
    1 ... sexialp
  9. 203.
    Konuşmak için şöyle uzunca nefes alınan o 2 sn içinde ulan anlatsam ne değişecek ki düşüncesinin kafada belirmesiyle birlikte nefesi yavaşça dışarı vererek gerçekleşir genelde.
    Huuh okurken yoruldum.
    2 -1 ... nicktator
  10. 202.
    Karşında ki kişilere kendini anlatırsın ama anlamazlar ya he işte o zaman yapılan en iyi eylem susmak.
    ... daimondblue