bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    oğuz aral'ın öğrencilerinden olan bir karikatürist. başarılı tespitlerini konuşma balonlarına boğmadan çiziyor. penguen'de genco'nun yalan dünyası diye bir köşesi var. sabha gazetesi'nde de enstanteler isimli bir köşesi vardı.
    ... impayatoy
  2. 2.
    tespit insanıdır. telmaşa kelimesini sık kullanırdı lakin son 3-4 haftadır rastgelemedim. bonus kafalıdır. penguene cuk oturmuştur.
    2 ... goril bas
  3. 3.
    4-5 yıl evvel kendisine 3 mail attığım ve hepsine içten cevaplar yazan çok sevdiğim çizer..
    artık sabah gazetesinde enstantaneler köşesini bırakmış olmakla birlikte artık aktüel dergisinde çizmektedir.ayrıca sabah gazetesindeki grafik tasarım işlerine devam etmektedir..
    ... 4ever pvd
  4. 4.
    (bkz: enstantaneler)
    ... 4ever pvd
  5. 5.
    penguen`de (bkz: genco nun yalan dünyası) isimli köşeyi çizer.. ayrıntı ustasıdır..
    ... don santino corleone
  6. 6.
    gerçek bir tespit insanıdır. genco yu her okuduğunda insanın "hakkaten lan hep de böyle olur" demesi muhtemeldir.
    ... nearly insane man
  7. 7.
    bir dönem sabah gazetesine de karikatürler çizen, gazeteden ayrıldığında kendisine attığım neden ayrıldınız mailine tüm içtenliğiyle cevap verme nezaketini gösteren ve özgün bir tarzı olan karikatürist. penguen dergisinde genconun yalan dünyasını çizmektedir.
    ... johnnyturhan
  8. 8.
    genco nun yalan dünyası'nı bir anda pat diye bitirerek acaba gelecek hafta onu penguen'de göremeyecek miyiz sorusunu akıllara getirmiştir.
    hayır, konsepti değiştirecek olsa, genco'yu böyle alelacele bitirmezdi bence. umarım yanılıyorumdur.
    ... regulus
  9. 9.
    genco nun yalan dunyasi bittikten sonra bomboş bir sayfa çizen karikatürist.
    -1 ... rauf
  10. 10.
    penguen dergisinde yeni başladığı serinin, son derece aceleye geldiği açık. tam bir kurgu yok. bir kaç hafta, ufak ufak çizimler yaptı sonra bu çizimlerden birini önce uzattı. sonra da çizgi hikayeye döndürdü. pek ısınamadım.
    sönmez karakurt'u çok severim ama genco'nun yalan dünyası gibi çok güzel giden, ana karakterleri ve yan karakterleri oturmuş, güzel bir hikayeyi bir sayıda, sonra da böyle böyle oldu işte diye iki satırda bitirmesi bana hiç mantıklı gelmedi.
    1 ... regulus