bugün

iki taraf da vurdudan kırdıdan hoşlanan tipler zaten normaldir.

vurdu kırdıdan kastım gayet net herhalde.
tipik acınası erkek metodu. döv söv aşağıla, sonra kadının namusuna çamur atıp aklanmayı bekle. diyelim ki oldu öyle bir şey. sana ne anlatırsa anlatsın, ne söylerse söylesin şiddetin hiçbir türlüsünü uygulayamazsın anladın mı? takım elbise giyip kravat takmakla tecavüzden, cinayetten yırtanların coğrafyasında nedense hiç şaşırmadım bu metoda sığınılmasına. açıklamaya bilhassa yerleştirilmiş zaten, bunu anlamayacak kadar saf olduğunuzu düşünmüyorum, aksine gayet işinize geldiği için balıklama atladığınızı düşünüyorum. siz kadınların sahibi değilsiniz. ortada sevmediğiniz, onaylamadığınız bir şey varsa def olun yolunuza bakın. çok zarar veresiniz varsa da gidin kendinizi kesin oldu mu.
imkansızdır.
herkesin şeyine kimse karışamaz. banane ki.
iğrenç bir herifin kendini aklamak için başvurduğu bir bahane.
Erkekler sadık olmakla, bir ömrü zindan etmek için minimum 100 bin tl harcamakla, kadınına her daim itaat etmekle, medeni bir şekilde boşanması halinde kadına ömür boyu bakmakla ve tahrik edilmesi durumunda itidalli olmakla mesul yaratıklardır.

Ahmet Kural benim tahminim şımarıklık yaptı. Gerçekten acı bir hadise olduğunu sanmıyorum çünkü nazik/elit bir adam değil. Ama dünyanın 1001 hali var. Her biri için sorumluluk erkekte olamaz. Biraz iş birliği lazım. Duygusal zekayla oynamayacak bir samimiyet lazım.
Bu milletten bir bok olmaz. ihanet, o dalyarağın yaptığı hanzoluğa bulduğunuz kılıf bu mu?
Eğer ihanet dayağı veya öldürmeyi haklı kılıyorsa erkek neslinin şu anda yarıdan fazlasının gebertilmiş olması gerekirdi.
Cahilsiniz ve aklı başında bir kadın sizden çocuk yapma hayali bile kurmaz emin olun ibneler.