bugün

arka sokaklar
unutulmaz
arka sıradakiler
10dk. izleyip sonra bir daha izlenmeyen diziler.
Yaprak dökümü.
(bkz: kavak yelleri)
one tree hill'e döndü... 45 yaşına geldi millet.
(bkz: yaprak dökümü)
her ne kadar dizi olmasada biri bu işe dur desin (bkz: var mısın yok musun)
bütün kanal d dizileri. ben özetledim sadece.
(bkz: battlestar galactica)

olm insan bi bölümü dandik yapar. bütün bölümleri böyle mi şahane olur lan. hep güzel hep güzel.
papatyam.
ömre bedel.
öncelikle e2 ve cnbc-e de ki "late night show" ların hepsi kaldırılsın, yerine kalahari ve gobi cöllerinde ki doğa yaşamını anlatan belgeseller konsun
(bayılırım belgesellere!)
(bkz: ömre bedel)
Geren diziler, duygu sömürüsünü abartmış diziler. "Yaprak Dökümü" (bkz: Ali Rıza ve birbirinden kaşar kızları)
ekranların; yaprağını döke döke dalında yaprak kalmayan buna rağmen sanat için soyunurum, felsefesiyle bir kuru dal durmadan yoluna devam eden dizisi: "yaprak dökümü".
2 sezonu geçiren tüm türk dizieri. reyting sevdası nedeniyle uzata uzata konu bulamayan senaristlerin sıvaması da dinebilir bu duruma.
cnbc-e deki ve e2 deki jay leno şov... ne zaman açsam adamın ablak suratı konuşup duran ve alkışlar.. cnbc e den soğudum vallahi.. hiç kültürümüze uymayan espriler, muhabbetler..

edit: dizi değil ama artık acaip sıktı.
(bkz: arka sokaklar)
(bkz: yaprak dökümü)

biri bunları da durdursun lütfen.
(bkz: küçük kadınlar)

kahrımdan verem oldum lan.
(bkz: kurtlar vadisi ve türevleri)
10 dakika izlediğimizde bizi bayan,belgesel izlememize neden olan aptal saçması diziler... örn;
1.unutulmaz
2.yaprak dökümü(döküle döküle ağaç dımdızlak kaldı)
3.aşk-ı pompa
4.elveda rumeli(gerçekten sonunda elveda dediler.final oldu:))
cennet mahallesi !
bu yıl televizyonu açtığımızda:
show da yine doktorlar ve adını feriha koydum
kanald de akasya duragı
starda iki aile
atv de de yahsi cazibe dizileri.
En çok sıkanı Öyle bir geçer zaman ki'dir kanımca. Hiçbir dizi üstüne su dökemez bu konuda.
türk dizilerinin %90'ı bu katogoriye girer rahatlıkla.
yalan dünya. sanki geçen sezon daha bir sıcak geliyordu.
(bkz: yalan rüzgarı) (bkz: The Young and the Restless) 1973den beridir devam ediyor ne insanlar öldü bu dizi hala bitmedi. * *