bugün

Büyüleyen, aşık olunası bir kadındır. Az önce markette karşılaştım az kalsın aşık oluyordum. Açık ve net.
(bkz: sıfır makyajsız)
20li yaşlarının başındadir. Yoksa zor bı de ciltlerini alıştırmışlar makyaja makyajsız hortlak görmüş gibi oluyo çoğu.
yalnız sifir makyajsiz; makyajli demek.

sifir makyaj = makyajsiz.
sifir makyajsız = makyajlı.

biyolojim 10'du benim.
dünyada boyanmayan insan yoktur.
Götün açıkta kalmış dikkat et bacım bu havalar motoru bozar..
sıfır makyajsız güzel diye başlık açılmış sıfır makyajsız çıplak fotoğraflar atılmış. mahmut beyefendiyi tenzih ediyorum.

ayrıca sıfır makyajsız tabirinin anlamı full makyajlıdır. doğrusu sıfır makyajlı olacak.
sıfır makyajsız diye konuşuyorsa, alem-i cihan olsa suratına vururum. daha konuşmayı beceremiyorsunuz amk!

ya makyajsız, ya da sıfır makyaj diyeceksiniz. sıfır makyajsız diye bir tamlama olmaz.

görsel
Sıfır makyajsız ?
sıfır makyajsız ? yani makyajlı denmek istenmiş sanırım...sıfır makyajsız her kadın güzeldir.

türkçe'yi katletmeyin lütfen...iki olumsuz kelime olumlu anlam oluşturur...
Çok iğrenç görünüyorsun.
görsel
en sevdiğim.

burdan kendisine selam ederim. cumhuriyet bayramı haftası kutlu olsun.
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz .
Bunu bekleyen erkeğin kendisinide değerlendirmesi gerek durumdur.
makyajlı demek istiyorsun yani.
seni köftehor seni.
Bir kadını kadın yapan makyajı mıdır şayet makyajı ise en güzel makyaj kadının dili mıdır? sözlerin yaratacagi izlenim ve çekiciliği zannımca kozmetik ürünler yaratamaz.Buradan kadınlara duyurmamizda da fayda var. Sizlerin tatlı dili ve zeki cevaplari çoğu zaman makyajinizdan daha çok güzelleştiriyor sizi.